Bondzorno parašė:
Na kartais gal ir juokingi....bet sawo problemu su kitu negalima lygint....wa as metus nepastoju,o tu tik du menesius...logiskai taip,bet palaukit,sawos bedos wisad…
tai va ,juk visos mamos skirtingos vienos jautrios ,kitos maziau ,as sunkiai pastojau , tai jau net i laisves aleja neidavau ar ten kur daug zmoniu ,nes kaip labai nori aplink atrodo visos su pilvukais ,o vargse as ,ir vyras tyresi ir as o kaip ner taip ner ,tai labai suprantu ir palaikau mamytes ,jos nor cia gali issikalbet ir bendraminciu turi ir liudi kartu,ir dziaugiasi





