2013.07.23 11:17 (prieš 12 m.)
feja-laura parašė:
gal ne taip formuluojamas klausimas... as labiau uz dideli, pilnaverti tevu demesi vaikam, (priesmokyklini) ugdyma namie ir t.t.
Tobulu ir "geru" , pagal jusu aprasyma tevu nera, ir literatura nepades tapti gerais tevais. Jusu asmenine patirtis ir noras duoti vaikui tai, ka norite ir galite darys jus gerais tevais. Literatura, gali ir meskos paslauga padaryti. Kas tinka vienam, netinka, kitam. Ir jusu tevelio pasakymas, kad jis padare klaidu, nes jo niekas nemoke, tik parodo, kad is asmenines gyvenimiskos patirties taip kalba, o ne del literaturos. Taip, perskaityta informacija gali buti geros gaires. Be darzelio pilnavertes socializacijos nebus, net jei vaikas augs su seserimis ir broliais, taip butu tik siauras seimos ratas, siltnamis.
Del hetero- ir homo- santykiu dar neprieita pas mus darzeliuose. Tikiuosi ir neprieis, tai iskrypimo mokymas. Visai, kas kita, jei zmogus susiduria su tuo ir jam pasako, kad yra vienaip ir/ar kitaip, o ne is anksto ruosia ir aukleja, kad normalu, jei tik nori.....