Gestacinis diabetas (nėščiųjų diabetas)

Gestaciniu diabetu susergama, kai nėštumo hormonai sutrikdo insulino gamybą ir jo dalyvavimą medžiagų apykaitoje. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.03.23 22:27 (prieš 1 mėn.)

Kas liecia juosteles tai man daktaras sake kad skirta tik 150 juosteliu nestumui. Issirasyti toliau galima po tos datos kur ant cekio buna ji nurodyta kuriam laikui ju uztenka. Veliau jau seimos gydytojas gali israsyt tiek juosteles tiek insulina, jeigu priptruksta iki to laiko kol ateit pas endo reikia, man taip klinikose Petrenko sake. O cia tikrai naudojant insulina negalima gimdyt antroj ligoninej?

2. 2019.03.24 07:23 (prieš 1 mėn.)

Joana91 parašė:
    Sveikos,
    Norejau pasiteirauti. Man nustate GD. Dabar matuoju cukraus kieki kraujyje 4 kartu…

Taip, reikės už savo. Aš jau 4 dėžutę pirkau, daugiau nekompensuoja. Galėtų išrašyti gegužės 22 papildomai, o mano terminas 23

3. 2019.03.24 07:49 (prieš 1 mėn.)

editosiukas parašė:
    Kas liecia juosteles tai man daktaras sake kad skirta tik 150 juosteliu nestumui. Issirasyti toliau galima po tos datos kur ant cekio buna ji nurodyta kuriam laikui…

Su insulinu tik trecio lygio ligoninėje. Nemanau,kad kazkur kitur gydytojai prisiimtu tokia rizika. Gimdymo metu,mano ziniomis, jums pastoviai stebes cukru ir jei ka bus leidziamas insulinas arba gliukoze.

4. 2019.03.24 07:53 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Su insulinu tik trecio lygio ligoninėje. Nemanau,kad kazkur kitur gydytojai prisiimtu tokia rizika. Gimdymo metu,mano ziniomis, jums pastoviai stebes cukru ir jei k…

Ir Jum stebės gliukozę. Kas be insulino, taip pat yra matuojama kas 2-3val. ir leidžiama arba gliukozė, arba ringeris, arba insulinas-priklausomai koks cukrus bus.
    Kaip suprantu kas su insulinu, dėl naujagimio rizikų leidžia tik 3 lygio ligoninėj gimdyt, pvz.dėl hipoglikemijos

5. 2019.03.24 08:05 (prieš 1 mėn.)

lycaste parašė:
    Ir Jum stebės gliukozę. Kas be insulino, taip pat yra matuojama kas 2-3val. ir leidžiama arba gliukozė, arba ringeris, arba insulinas-priklausomai koks cukrus bus.

Kad kiek radau info,tai patirtys skirtingos siuo klausimu. Vienom ateidavo pamatuoti,kitom paciom su savo aparaciuku liepe matuotis,o kitom isvis nieko.. Ir as tarkim nesuprantu,jei visa nestuma mano skaiciai neislipa is ribu neskaitant vieno skaiciuko tyrimo diena, tai kam man tas insulinas gimdymo metu,jei kazkiek pakiltu cukrus? Cia bet kuriai gali uzkilti ir be jokio gd 🤔 jei kuri daugiau siuo klausimu nusimanot,papasakokit.

1
  6. 2019.03.24 08:21 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Kad kiek radau info,tai patirtys skirtingos siuo klausimu. Vienom ateidavo pamatuoti,kitom paciom su savo aparaciuku liepe matuotis,o kitom isvis nieko.. Ir as tark…

Tiksliai nežinau, bet nemanau, kad puls pumpuoti insuliną jei iki tol nevartotas. Kiek girdėjau dažnesni atvejai kai lašina gliukozę, nes cukrus krenta. Bet net jei suleis nieko tokio man gabalą nėštumo leidžiantis 3 kartus dienoj nėra realios grėsmės, tai sykį gimdant juolab. Gimdymas ne tik mūsų organizmui stresas, bet ir leliuko. Jei dar apkrauti jį gliukozės skaidymu manau, kad nevisai gerai, gal todėl ir stebi tas visas rizikines 🤷‍♀️ bet čia tokie labiau mano išvedžiojimai nei nekvestionuotina tiesa 😁

7. 2019.03.24 08:48 (prieš 1 mėn.)

Gal nuskambes kvailai bet pastebejau kad kol leidausi vakare insulina i pilva ryte buvo 4.4-4.9. Dabar 3 dienas leidau vakare i koja ir rytiniai rodikliai yra 5-5.2 vakarienei visada valgau ta pati, tai yra tuos produktus su kuriais anksciau buvo viskas ok. Ar tai kad pakeiciau leidimo vieta gali itakoti rodiklius? keistai skamba Bet i pilva leistis jau nebezinau kur nes visur strijos nuo pirmo nestumo ir jei i jas pataikau tai skauda lb.

8. 2019.03.24 08:56 (prieš 1 mėn.)

Justina_Marija parašė:
    Tiksliai nežinau, bet nemanau, kad puls pumpuoti insuliną jei iki tol nevartotas. Kiek girdėjau dažnesni atvejai kai lašina gliukozę, nes cukrus krenta. Bet net jei…

As kazkur skaiciau,kad jei gd tvarkomas tik dieta,tai nestumas net nepriskiriamas prie rizikingu, cia lyg fb merginos sake. Ir tarkim pas mane nesciosios knygelej niekur nera pazymeta apie tai atskirai tik prie tyrimu,ju rezultatai surasyti o tas cukrus kudikiui irgi kaip suprantu taip jau iskart nenueina,tai jei gimdymas trunka puse paros ir laikosi tikrai dideli skaiciai,tai tada gal ir sutinku,kad reikia. Nezinau as isvis labai skeptiska daugeliu klausimu ir man gydytoju pasakymas tik kad taip reikia ar dabar tokios normos,nieko nereiskia. Gal kad aklai pasitikedama pati buvau stipriai nugydyta pries gerus metus,o vienas draugas vos nemire tais paciais metais irgi tik todel,kad pasitikejo ir dare kaip reikia

Parasiau puse paros..norejau parasyti,kai trunka 1.5 paros ir ilgiau

9. 2019.03.24 09:34 (prieš 1 mėn.)

Justina_Marija parašė:
    Tiksliai nežinau, bet nemanau, kad puls pumpuoti insuliną jei iki tol nevartotas. Kiek girdėjau dažnesni atvejai kai lašina gliukozę, nes cukrus krenta. Bet net jei…

Aš jau turiu rekomendacijas gimdymui iš endo. Tik prie lb aukšto cukraus leistų insuliną. Bet tarkim gliukozę jau nuo 5,6.
    Jei gimdymas truks ilgai, tai kaip ir ryte matuojant po 10 val.gliukozė vienokia, o po 12-14val., ji nesileidžia, o kaip tik kyla.
    P.s.aš be insulino.

10. 2019.03.24 09:34 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Kad kiek radau info,tai patirtys skirtingos siuo klausimu. Vienom ateidavo pamatuoti,kitom paciom su savo aparaciuku liepe matuotis,o kitom isvis nieko.. Ir as tark…

Man pvz.nesakė turėt savo aparačiuko. Aš Santaroj lankiaus pas endo.
    Insuliną leistų prie reikšmingo cukraus padidėjimo. Turiu ribas, tingiu eit pažiūrėt;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras