jurate98 parašė:
sveikos nezinau ar be reikalo panikuoju,bet jus gal atsakysit pagimdziau pries 3 menesius,pirmos menesines buvo laiku antru nebesulaukiau pasidariau testa neigiamas pradejau gert kt geriau apie pora savaitciu nebuvo jokio stipraus pasalinio poveikio bet paskui kelis ryts stipriai pykino ir vemiau nustojau vartot,siandien atsikelus pajutau kad pradejau kraujuot ir gan stipriai nuejus i tuoleta ant apatiniu pamaciau gana dideli gabala tokios kaip mesos kraujavimas sumazejo bet vis iseina kazkokie mesos gabaliukai ar galejau but nescia ir kad ivyko persileidimas?
Nutraukus gerti kt, visuomet prasideda kraujavimas.








