Atspėk parašė:
Sveikos. Mm vėluoja 3 dienos,ar galėjau pastoti? Dariausi testą dėl įdomumo,bet rodė neigiama? ką jūs manot?
zinoma gali buti nescia,bet man ir buwe taip kelis kartus kai weluoja,kiek teko kalbeti su gydytoja tai buna stresas organizmo nusilpimas didelis fizinis kruwis,nemiga ir pan dalykai kurie sutikdo ritma;)







