monikutea parašė:
na siaip man bus 30 savaiaciu,o visu siu dokumentu neturiu nes po dubens kaulu luzio praeje 10 mentu o gimdyti paciai negalima...o dokumentacija per kelimosi is vietos i kita kazkur pasiklydo,daktarai neatsiunte is siauliu...db teturiu korteleje israsa kad vykes toks ivykis ir nesciosios korteles israse...
Tai zinok gali prasyt darytis rentgeno foto (x-ray) cia... Siaip jei anglu gerai supranti tai visa info va yra cia :
www.nhs.uk/conditions/Caesarean-section/Pages/Introduction.aspx#close








