Doratėja parašė:
Sveikos. Man eina 6 sav. Kaip ir viena Jūsų minėjo - man irgi kažkaip nėra apetito, bet stengiuosi valgyti kažką, nors atrodo nieko nenoriu. Vandens norisi dažniau …
Sveika. Na sako kad 5savaiciu jau kazka gali iziureti... bet geriau truputi palaukti ir nueiti veliau... ir pasakys jau tiksliai









