2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.15 23:47 (prieš 2 d.)

Melynaa parašė:
    Nu reiks pasiieškoti straipsniu paskaitinet 😊 aisku jei cia is lietuviškų info tai kazin.... 🙄

O aš kaip tik stengiuosi jau kuo mažiau skaityti, nes tai tikrai daugiau ramybės nepriduoda o dar kai čia visokių baisių istorijų pripasakota

5
  2. 2019.04.15 23:50 (prieš 2 d.)

Erminta- parašė:
    Skaičiau,kad atliekant cp vaikas patiria stresą😐O išemant gauna labai dideli šoka kas pakenkia, visai kitaip būna kai patis ateina. Ir ką beskaityčiau tik daugiau n…

Mažiau skaitykit...Beieškodama info pamenu radau moksliniù tyrimù, kur paskui jau nieko nebesuprasi kaip ten iš tikro yra, kiek tos tiriamos pasekmės būna dėl cp, kiek dėl kitù veiksniù, kiek ilgai išlieka ir tt. Šįkart nieko ta tema neskaitau ir nebeieškau, kalbinu pilvuká ir mintimis nuteikinėju, kas gali laukti. Nes jei jau sako, kad cp naujagimiui psichologinė trauma, tai ir dar pilve būdamas jis gal gali pasiruošt ir tà traumà priimt kitaip. Nu aš gal čia biški su tokiu juodu humoru, bet tikrai kalbu apie tai su pilvuku savo. Man kažkaip atrodo visos rinktùsi kas vaikučiui geriausia, bet kartais neišeina tiesiog kitaip. Kitas dalykas užsienyje vienu metu, o gal ir dabar tiesiog buvo cp vos ne kaip pasirinkimas, tiesiog ai bijau gimdyt, susimokėsiu ir cp darysiu. Tai gal tas paskatino daugiau tyrimù apie galimas pasekmes. Bet jei dabar čia stresuosit, bijosit, nervuositės tai nei jums nei vaikučiui naudos jokios.

3
  3. 2019.04.16 00:05 (prieš 2 d.)

Erminta- parašė:
    Daktaras pasakė,kad gali ir natūraliai viskas praeitį puikiai,bet yra didelė rizika ir jis nerekomenduoja ir pritaria tik cp.

Aš tai sakyčiau geriau gal cp ir vaikas sveikà mamà turėtù... taip noris jus nuraminti žinokit, dar gi čia reikia prie to nelengvo nėštumo papildomù nerimù

1
  4. 2019.04.16 00:17 (prieš 2 d.)

Agata1 parašė:
    Mažiau skaitykit...Beieškodama info pamenu radau moksliniù tyrimù, kur paskui jau nieko nebesuprasi kaip ten iš tikro yra, kiek tos tiriamos pasekmės būna dėl cp, k…

Jau ir Lietuvoje sakė daktarė,kad labai daug kas susimoka už cp..
    Svarbiausia,kad viskas būtų gerai!❤️
    Ačiū jums!🙂

1
  5. 2019.04.16 07:18 (prieš 2 d.)

Agata1 parašė:
    Mažiau skaitykit...Beieškodama info pamenu radau moksliniù tyrimù, kur paskui jau nieko nebesuprasi kaip ten iš tikro yra, kiek tos tiriamos pasekmės būna dėl cp, k…

As galiu Sveicarijoj rinktis CP jei noriu, nieko susimoket nereik. Galima tiesiog rinktis. Abiem atvejais yra pliusu ir minusu. CP vaikui gal ir psichologine trauma, bet uztat nera jokiu kunisku suzeidimu, kas gali gimdymo metu buti. As rinksiuos pati gimdyti manau, nes noriu be rando apsieiti del kitu busimu nestumu. Randas gimdoje gali paskui isnesiot trukdyt, tai del to. Jei planuociau tik viena vaika turet, manau rinkciaus CP.

6. Ugne 9 m. 10 mėn.

2019.04.16 07:43 (prieš 2 d.)

sigma parašė:
    O vargeli mano pirmagimis 4580gr 😁

Mano 3,9kg, 4,3kg ir tikiuosi trexias bus mazesnio svorio 😁 dwl cistis esancios ant virkstwles mum reikia stebeti augimo, kolkas suletejas, ryt einu echo vel.

7. 2019.04.16 07:57 (prieš 2 d.)

AgneUgne parašė:
    Mano 3,9kg, 4,3kg ir tikiuosi trexias bus mazesnio svorio 😁 dwl cistis esancios ant virkstwles mum reikia stebeti augimo, kolkas suletejas, ryt einu echo vel.

Mano vyras is nelabai aukstu zmoniu gimines, tai tikiuos vaikas bus i ji nes mano giminej yra ir dvimetriniu zmoniu

8. Amelija 7 m. 8 mėn.

2019.04.16 08:42 (prieš 2 d.)

MamaRossa parašė:
    Nuleidžiamas šonas, reguliuojasi dugno aukštis. Vėliau galima šoną visai nuimti. Užtenka iki 3 metų. Užtektų ir ilgiau, bet jau tokio amžiaus pradeda norėti didelės…

Kaip idomu, mums nei suluzo ciuzinys, nei vaizdelis pasikeite, net pardaviau ciuzinuka po 3 metu kaip nauja Gal kad mergaite, ne tokia aktyvi ar ka... Plius naudojau neperslampama palute.

9. 4 m. 3 mėn.
    Sūnelis 7 m. 5 mėn.

2019.04.16 08:51 (prieš 2 d.)

Erminta- parašė:
    Skaičiau,kad atliekant cp vaikas patiria stresą😐O išemant gauna labai dideli šoka kas pakenkia, visai kitaip būna kai patis ateina. Ir ką beskaityčiau tik daugiau n…

Visiskai nepritariu siai nuomonei. Man paciai po 16 val.kankinimosi, dvieju epiduru, skatinamuju sustojo gimdymo veikla ties 5cm ir buvo skubiai atliktas Cezaris. Nu tai man jis toks issigelbejimas buvo, po kankyniu net numigau ant operacinio stalo! Vaikelis buvo 4580gr ir 54 cm, daktaras sake, kad buciau nepagimdzius pati, nes paskutiniu metu veiduku I virsu pasisuko, pavojinga. Jokio streso nepastebejau ant vaiko.. Gime tarsi menesio laiko, visos sesutes gyre, nei gelta, nei pleiskanu luobeles nebuvo. Pirma karta kai ant kruties uzdejo tai taip isisiurbe! Sesele sake, kad.kaip Is vadovelio. Beje, dar gavau pagyrima, kad nors ir Cezaris, man greiciausiai pradejo pienas begt, nei tuo pat metu naturaliai pagimdziusioms. Pramaitinau 2,5 metu. Zodziu, padariau isvada, kad viskas musu galvoj! Ir pieno gamyba, ir atsigavimas po gimdymo. Tiesa, Kadangi mano sunus buvo labai didelis, istampe pilvo raumenis, ko pasekmej tikrai labai skausmingas pilvas buvo apie savaite po operacijos. Tarsi 1000 atsilenkimu buciau dariusi! Bet kasdien vis gerejo ir tai praejo.
    Dabar, kai laukiuos antro, net bijau naturaliai gimdyt.

1
  10. 2019.04.16 10:04 (prieš 2 d.)

sigma parašė:
    Visiskai nepritariu siai nuomonei. Man paciai po 16 val.kankinimosi, dvieju epiduru, skatinamuju sustojo gimdymo veikla ties 5cm ir buvo skubiai atliktas Cezaris. N…

Dėl pieno atsiradimo, tai jūs pati teigiate, kad 16 val. prasikankinot "natūraliai", tai visą tą laiką hormonai vykdė intensyvią veiklą ir padėjo tam pienukui greit atsirasti, ne taip, kaip vien tik per CP. Kitos gal natūraliai pagimdo žymiai greičiau (tarkim 8 val), tai hormonai nespėja greit suveikt, tenka truputuką palaukt. Ir, žinoma, kiekviena - atskiras pasaulis...

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras