Puuppaa parašė:
Sveikinimai 🥰 pavydžiu tokio greito gimdymo. kiek savaičių jums buvo?
Aš irgi jau maniau kad reikės važiuot naktį. Visą dieną taip sunkiai jaučiausi. N…
Buvo 39+5 ☺ del islindimo tai ash jau buvau nevilty 😀 nes visa nestuma galvojau , kad tikrai anksciau pagimdysiu juolab kadangi trecia 🤷♀️ bet vat niekur neskubejo 🥰








