Pavasaris_1987 parašė:
Nesupratau? Matyt jums hormonai nestumo![]()
Ar as ka parasiau ir kabinejausi? As juk normaliai parasiau kad nera ko pergyventi…
Gal ir hormonai, gal ir jums hormonai, bet kabinetis prie to apie ka kitos diskutuoja, koks jums skirtumas ;) mane neramina, as noriu pasiklausineti, negi del to turiu pagalvoti kad kazkam mano klausimas nepatiks ;) ?








