Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2018.08.07 13:20 (prieš 6 mėn.)

Beje, nesu linkusi įsidėmėti forumiuko asmenybių, bet čia yra bent jau kokios 5 labai protingos. Nebūtinai sutampa nuomonės, bet tai nėra "intelekto matas". Na - t.y. aš nelaikau "durnais" kitaip mąstančių, bet mąstančių.

Ne Elito Rožytė tikrai Tą tai prisiminsiu labai ilgai. Iki savaitės galo kažkur

2
  2. 2018.08.07 13:26 (prieš 6 mėn.)

Uoga parašė:
    Man tai aišku Jei žmogus n kartų kartoja tą patį klausimą ir daro problemos ten, kur jos nėra, jis yra debilas. Čia jau palikus ramybėje sakinių strukt…

Aš šito atvejo taip nesureikšminčiau. Ten tiesiog polinkis pačioms prikelti bangų, o paskui nebėr išeities - tenka būt jų nešamoms, ir vyniotis iš situacijos - t.y. kartoti kiekvienam, kas ten per audra, ir koks jų vaidmuo joje Nerimtos. Bet protingas nebūtinai tik tas, kuris labai rimtai į forumiuką atsižvelgia.

1
  3. 2018.08.07 13:34 (prieš 6 mėn.)

Uoga parašė:
    Čia jūs ką norite pasakyti? Kad jei žmogus forume rašo kaip debilas, realybėje jis yra visai netgi nieko?

Nu ka reiskia “raso kaip debilas”? Dazniausios bangos cia kyla is to, kad zmones nesusikalba. Pvz, daug kartu buvo taip, kad parasai tiesiai sviesiai atsakyma be jokiu cacku pacaclu ir jau visos saukia, kad nk paklaust negalima, tuoj puola ir pan. Nu tai kaip galima pult forume? 😀 jei parasai be smailo, tai jau pikta. Nu tai susidaro zmones ivaizdi toki, koki nori. O tada musa sau i krutine irodynedami, kad ta tai gatvine nepraustaburne 🤷‍♀️ Zdz, sunkiai deliojasi mintys man snd. 😀 bet pvz as ir realiai gyvenime nusikeikiu nu ir kas? As gi nepatampu nuo to neprastaburne ar debile? Bent as tokia saves nelaikau? Daznai forume panos atrodo kaip davatkos. Bet negaliu teigti, kad josnir realiam gyvenime tokios. Tiesiog man toki ispudi sudaro. Kai kurios mane nervina tiesiog is principo. Tai niekad man ju pasakymai nebus ok. Nu zdz, susiveliau visiskai jau savo rasliavoj 😀

2
  4. 2018.08.07 13:44 (prieš 6 mėn.)

Kažkaip nukrypo viskas link to, kad forumas (šita tema ypač) tai "protų karai" Prisimatavimas, kieno skalpas platesnis

Ir dar su palaikymo komandom - čia fenomenas. Socialiniai tinklai (ir šitas foriumiukas prie jų įeina) tai autonomiškai išstatytų protų varžybos su pilnais stadionais skanduotojų. Rankų laužimas niekada nebuvo toks populiarus

5. Domas 9 m. 1 mėn.

2018.08.07 14:13 (prieš 6 mėn.)

Aigust parašė:
    Nu ka reiskia “raso kaip debilas”? Dazniausios bangos cia kyla is to, kad zmones nesusikalba. Pvz, daug kartu buvo taip, kad parasai tiesiai sviesiai atsakyma be jo…

Nei jūs man guoskitės, nei ką, man giliai dzin (DZEN) jūsų vėliavos ir jūsų bendravimo problemos

Žinokite, vėliavos yra labai prognozuojamas reikalas - bent jau man tikrai nesudėtinga nuspėti, kuris mano postas jų gaus, o kuris ne. Tai nematau reikalo putotis, kai gaunu - kažkas įsižeidžia, nes aš taip ir planavau. Kaip ir matau, kai norima įžeisti - tada vat imu ir neįsižeidžiu

O jei apie jus susidaro ne tokį įspūdį, kokio tikitės, pradėkit savyje problemų ieškoti, o ne verkti, kaip čia jūsų niekas nesupranta

8 1
  6. 2018.08.07 14:23 (prieš 6 mėn.)

Saulės pūkas parašė:
    Man tai šioje situacijoje juokingiauia ir tiesą sakant net graudu, kad asmuo (TD), kuris turėtų būti nešališkas, pats kursto ir skatina forumo narius/-į įžeidinėti …

gal paspėliokim kuri narė (negatvinė) ir yra td adminas

4
  7. 1 m. 7 mėn.

2018.08.07 14:36 (prieš 6 mėn.)

Bučkis. parašė:
    gal paspėliokim kuri narė (negatvinė) ir yra td adminas

Taikliai!

3
  8. 2018.08.07 14:59 (prieš 6 mėn.)

Dzonsius parašė:
    bandote pritempti prie to, kad mano vyras manim pasišlykštėtų, jei pamatytų gimdančią? :)))) na, kaip matau, jūs jau turite savo įsitikinimus šiuo atveju - tai laim…

Aš nieko nebandau pritempti. Klausimą uzdaviau. Mano nuomone ir tiek, vyras kuris pasislyksti, savo gimdancia moterim- lepšis.

4 3
  9. 2018.08.07 15:03 (prieš 6 mėn.)

A ir G parašė:
    Aš nieko nebandau pritempti. Klausimą uzdaviau. Mano nuomone ir tiek, vyras kuris pasislyksti, savo gimdancia moterim- lepšis.

keistas jūsų klausimas, kai pasakiau, kad man patinka būti vienai kai skauda per sąrėmius, ir man nereikia, kad vyras būtų gimdykloje. Nes man atrodo, kad sprendžiant iš to, kaip stirpiai jūs giriatės savo nuostabiu vyru - skyrybos pas jus įvyks per artimiausius 3-4 metus.

3 4
  10. 2018.08.07 15:09 (prieš 6 mėn.)

Uoga parašė:
    Nei jūs man guoskitės, nei ką, man giliai dzin (DZEN) jūsų vėliavos ir jūsų bendravimo problemos

Kurioj vietoj as del tu veliavu skundziaus? Jau ryskiai is didelio rasto busit isejus is krasto 😎 arba mane su kita kokia nare sumaiset. Nes as neimu i galva pasakymu cia forume, ka butent ir rasiau cia daug kartu. Tai prie kurios temos cia jus mane pradejot cituot ir komentuot, tai as nzn. Nes ryskiai nesusikalbam.

4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.