RAIN parašė:
Sveiki. Didžiausi sveikinimai🎊🌹🌹🌹🌹🌹kaip jūs laikotes? Kaip gimdymas? ❤️ mes dar neupuojam... Bet sakė mazai tikėtina kad sulauksim termino😊 o sivijauta tai nekažka🤦…
Laikomės gerai aciu Dievui!Ačiū už sveikinimus 🤗🌷💕nubegus vandenims pagimdžiau po 24 val. leido skatinamuosius 🤦🏻♀️ na ne kažką.. bet buvo verta 🥰😘💕 jus turbut jau db sūpuojant savo stebukleli? nebuvau prisijungus ilgokai 🤦🏻♀️









