2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.04.18)

1. Sofija Paulina 10 mėn. 5 d.
    Augustas 14 m. 8 mėn.
    Rimantė 18 m. 9 mėn.

2018.04.17 19:14 (prieš 1 m.)

Linute1.1 parašė:
    Kaip jus laikotes po ligonines, kaip pakito spazmavimai? Kaip savijauta:)?

aciu, grizau namo, gulineju, bet kai namie esu tie spazmai vel padaznejo, nors siandien dar teko pas nefrologa vaziuoti ir daryti inkstu ug, po to uzvaziavau i lidl arbuzo, bet negavau tai keleta rubeliu maziukei paemiau, tai gal del to pavaiksciojimo padaznejo... dabar bandau issiguleti, o dar seimyna praso, kad varskes apkepa iskepciau, ziuresiu kas man cia gausis...

2. Dór 6 m.

2018.04.17 19:16 (prieš 1 m.)

Nuo ringuvos ir bet ko su tulžim man tiek smirda rūbai, ypač kurie ilgiau spintoj paguli...... net froshas su minkštikliu kvapikliu neatmuša smarvės. Anyta buvo įspėjusi dėl to. O kūdikio rūbuose dėmės tikrai po laiko išlenda nuo pieno rūgšties... gaila blem, priminkit, su kuo atplaunat? Su tulžim? ?

1
  3. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 8 m. 3 mėn.
    Kukulytė 14 m. 6 mėn.

2018.04.17 19:18 (prieš 1 m.)

indodo parašė:
    Nuo ringuvos ir bet ko su tulžim man tiek smirda rūbai, ypač kurie ilgiau spintoj paguli...... net froshas su minkštikliu kvapikliu neatmuša smarvės. Anyta buvo įsp…

Su tulžim, šian paskalbiau nagai nuėjo visi

4. Dór 6 m.

2018.04.17 19:24 (prieš 1 m.)

Emi ly parašė:
    Su tulžim, šian paskalbiau nagai nuėjo visi

Tai tulžis atplauna, duosiu anytai o tada dar su frošu...

5. 2018.04.17 19:25 (prieš 1 m.)

jurmarta parašė:
    Ar nėštumo metu ramiai galima eit į baseiną? Nėra ten kokių "grėsmių"?

Nu sako, kad geriausias sportas nėštukėms. Aš einu, buvau pamiršus, kaip faina plaukioti, atpalaiduoja, pakeičia vyno taurę. O dėl infekcijų tai neteko skaityt kad baseinas no no

6. 2018.04.17 19:28 (prieš 1 m.)

Man siandien irgi kazkaip pilvo viena sona apacioj atrodo kad sutraukia lyg. Uzknisa... bandau pagulet daugiau, bet mazas lioa ant galvos visa diena

7. Sofija Paulina 10 mėn. 5 d.
    Augustas 14 m. 8 mėn.
    Rimantė 18 m. 9 mėn.

2018.04.17 19:29 (prieš 1 m.)

gal skalbimui kuri bandet situos, pradejau interneta narsyti apie skalbima ir radau toki produkta
    www.bionatura.lt/lt/buitis/naturalios-valymo-skalbimo-priemones/muilo-riesutai-500-gr.html

8. Berniukas-Drakoniukas 4 m. 4 mėn.

2018.04.17 19:42 (prieš 1 m.)

O as, mamytes, pasidariau kvapu manijake! Nebegaliu pakesti nei vieno slalbimu miltelio kvapo, muilu, sampunu, parfiumo... Tiesiog vemt vercia. Bet ne dienos negaliu istverti be masinos ismetamuju duju, benzino, kokio cifo ar harpic hemijos Zinokit rasau, o pati net nuo siu kvapu minties pagreitejo ir pagylejo kvepavimas. Kas cia per nesamones?

9. Sūnus 8 m. 4 mėn.

2018.04.17 20:20 (prieš 1 m.)

Ir man atėjo tas laikas kai degalinėj nuo kvapų kaifuoju, ir remonto kvapai veža bet su pirmu irgi taip buvo. Beje, labiausiai vežė benzo kvapas

10. 2018.04.17 20:35 (prieš 1 m.)

indodo parašė:
    Tai... mikrobai, paslydimai, paskendimai, užspringimai ?

OMG-kaip maloniai nuteikė ši informacija??Geriausia baseino reklama-belieka pasirinkt greičiausią kanopų užvertimo būdą

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.