Sandraaa parašė:
Na ka, su drebanciom rankom ir pakilusiu pulsu dalinuos 🥹🤭
Jeee, pagaliau išlaukėt, kaip dziaugiuosi uz jus 🤗🤗🤗❤️ Linkiu, kad tik sekmingai iki galo 🤞🍀😇
Sandraaa parašė:
Na ka, su drebanciom rankom ir pakilusiu pulsu dalinuos 🥹🤭
Jeee, pagaliau išlaukėt, kaip dziaugiuosi uz jus 🤗🤗🤗❤️ Linkiu, kad tik sekmingai iki galo 🤞🍀😇
Sveikos, aciu uz sveikinimus! Nuosirdziai linkiu visom kuo greiciau sulaukti! 💕 Maciau kazkuri klause apie simptomus, tai visi tie pamaudenimai pilvo, nugaros, krutu kaip per pms. Tik vienas simptomas idomesnis pasirode tai 10 dpo pries einant miegot pradejo labai troskinti, tas troskulys niekur taip ir nedingo, vandeni geriu be sustojimo 😄
BusKaipBus11 parašė:
Jeee, pagaliau išlaukėt, kaip dziaugiuosi uz jus 🤗🤗🤗❤️ Linkiu, kad tik sekmingai iki galo 🤞🍀😇
Aciu ❤️ vis dar negaliu iki galo patiket, bet jau isdrisau pilvuka uzsidet 😅 labai graziai testai ryskeja, tai tikiuos taip ir liks 🤞
Man tai krūtų jautrumas buvo pirmas požymis. Visad jos jautrios prieš mm, bet dabar iškart po O sujautrėjo ir labiau papilnėjo. Ir mieguistumas. Vakare jau 9 val galėjau miegot 😆 Niekad neužmiegu prie tv gulint vakare, man tyla ir ramybė turi būt miegui, o kelios dienos po O visus vakarus nusnaudžiu bežiūrint tv 😁 Ir jautrumas kvapams paaštrėjo 9 DPO, o vakare vaiduokliuka pamačiau 🥰
Sweet chili parašė:
Vakarykštis testera rodė melagi, kaip ir maniau 😅
Bet koks ryskus melagis tada!
Ania5 parašė:
Bet koks ryskus melagis tada!![]()
Dar neteko tokio melagio apturėti. Tai merginos lanku apeikit šiuos testus 😃
Ania5 parašė:
Priminkit, koks buvo testo pavadinimas![]()
7 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai
9 testuotojų vertinimai