Mune93 parašė:
Labai nuo jūsų priklauso, pvz mes kai rinkomės šeimos mašiną išsirinkom modelį, man labai patiko mazda 6 tai iš tų žiūrėjom, buvau prieš karavaną, bet dabar neįsiva…
Aš noriu mažos mašinos, bet neįsivaizduoju kokia turi būti. Gal sakau, moterys pasakys iš savo pusės. Biudžetas į mašiną nesusprestas. Bet tikrai norėtųsi kuo naujesnės, aš manau kad reiktų dėl vaikų saugumo. 🤯🙈







