2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.03.27 11:31 (prieš 1 mėn.)

Su tuo kelimosi😐 šiandien prieš 6 ryto, akys plačios ponulio 😂😖

2. 14 m. 8 mėn.

2019.03.27 11:38 (prieš 1 mėn.)

Vakar lankemes pas 2 gydytojas: neurologe ir endokrinologe. Neurologe apziurejus padare isvadas, kad dukra bus is tu, kurie iskart begios, o paskui ropos, del to sake nesijaudinti, nes ne visi ropoja. Pasake, kad yra stipri ir tvirta, pastacius pasake kad galima drasiai vedziot prilaikant, nes kojos stiprios.
    Endokrinologe pasake, kad su dabartiniu ugiu svoris 10.7 kg yra labai normalus, lenteleje siek tiek virsutinej riboj, bet sake jei tevai auksti, tai normalu kad ir vaikas aukstas, sake badu nemarinti paminejo, kad iki metuku netikslinga daryti hormonu tyrima.
    Zodziu augam toliau

3
  3. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.03.27 11:56 (prieš 1 mėn.)

Ir mano mažylis pradėjo keltis anksčiau. 7 val, jeigu pasiseka, užkandęs mp ir paguldytas šalia pamiega dar pusvalanduką ar valandą. Pas mus roletai, bet švintant ir kambaryje šviesiau. Gal ir neblogai tai, gyventi su gamta, sveikatai.

4. 2019.03.27 12:20 (prieš 1 mėn.)

OlgALooK parašė:
    Trinta morka su obuoliu

Noriu paklausti čia viskas virta ir blenderiuota ar žalia ir tarkuota?

5. 14 m. 8 mėn.

2019.03.27 13:01 (prieš 1 mėn.)

Edmika parašė:
    Noriu paklausti čia viskas virta ir blenderiuota ar žalia ir tarkuota?

Zalia ir tarkuota

6. 2019.03.27 14:10 (prieš 1 mėn.)

OlgALooK parašė:
    Vakar lankemes pas 2 gydytojas: neurologe ir endokrinologe. Neurologe apziurejus padare isvadas, kad dukra bus is tu, kurie iskart begios, o paskui ropos, del to sa…

Valio stipruolei!!! Manoji panasiu gabaritu linkejimai!

1
  7. 2019.03.27 14:14 (prieš 1 mėn.)

Kavaa parašė:
    Sveiki, senokai čia berašiau...
    Dar noriu paklausti ne i tema: mamos, kurios jau sulaukete menesiniu, kokios jos? …

Mano pradzioj buvo negausios, o paskui kaip dejo, buvau tiesiog ikalinta namuose, negalejau i lauka kojos iskelt, begau keistis paketus kas valanda. Buvau net issigandusi, kad nukraujuosiu visai, nes niekad gyvenime nebuvo toookiu sunkiu menesiniu. Daktare sake stebekim toliau ir siulo deti hormonine spirale dar galvoju isbandyti menstruacine taurele, bent jau nakciai, nors ginekologe nerekomenduoja. Ar kas naudojat tas taureles? Kokie atsiliepimai? Kaina nemaza..

1
  8. 14 m. 8 mėn.

2019.03.27 14:18 (prieš 1 mėn.)

dovile.gavene parašė:
    Taip, šitie

Uzsisakiau ir as pabandymui

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras