2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.03.27)

1. 2019.01.12 10:08 (prieš 3 mėn.)

žirniukas 1 parašė:
    Sveikutes rašau su klausimu, jau nuo vakar sirguliuoju nosis uzgulus, gerklę paskauda pora dalių temp yra žodžiu gripas 🤐 gal kuriai yra taip buvę ir gali…

Kažkurioj grupėj labai labai gyrė šią arbatą ar miltelius:

2. 2019.01.12 10:26 (prieš 3 mėn.)

Raminta27 parašė:
    Laba. Man panašiai buvo, tai kažkokių vaistų gerti lb negalima. Man rekomendavo influcidą ir faringospry į gerklė. Ir žinoma gulėt lovoj su daug karštos arbatos.

Man rase ir xymelin ir sinupret bet jau cia kaip sinusitas. O i gerkle tantum verde. Pasak gyd tai jisai uzmusa bakterijas. Sveikite.

3. 2019.01.12 10:29 (prieš 3 mėn.)

sra.marija parašė:
    Sveikos. Esu 13 savaičių, pirmas nėštumas. Gal kuri iš čia esančių nėštumo metu taip pat susidūrė su labai mažu trombocitų skaičiumi kraujyje (mano 68)? Nors tikima…

Sveiki, mano trombobitų kiekis 90. Prieš pat neštumą siuntė į Santariškes pas hematologus. Šie padarė platesnius tyrimus, minėjo, kad nieko daryti nereikia, tik kas puse m. Tikrintis, o taip yra įgimta. Gimdyti pačiai bus galima.
    Tad nieko apie jų didinimą ir neminėjo.

4. Dovydas 7 m.

2019.01.12 10:44 (prieš 3 mėn.)

Kaip ir dauguma nustebau, kodėl išmetė šią grupę kaip stebima, nes jau ilgai nerodė,nes tiesiog nesekiau

5. 2019.01.12 11:49 (prieš 3 mėn.)

Talyja parašė:
    Kaip ir dauguma nustebau, kodėl išmetė šią grupę kaip stebima, nes jau ilgai nerodė,nes tiesiog nesekiau

Pertvarka TD nes ir kitu grupiu nares sake jad meto jas po grupes 😀 nuimk ta zvaigzdute,kad nestebi ir nerodys

6. 2019.01.12 14:06 (prieš 3 mėn.)

Kas daretes NIP? Kur daretes 😁Kokia kaina?

1
  7. 2019.01.12 14:19 (prieš 3 mėn.)

zuikapuikaa parašė:
    Kas daretes NIP? Kur daretes 😁Kokia kaina?

Dariausi Santaruose pas Benusiene. 550.

1
  8. 2019.01.12 14:26 (prieš 3 mėn.)

lilionka parašė:
    Dariausi Santaruose pas Benusiene. 550.

3 pagrind?

9. 2019.01.12 18:03 (prieš 3 mėn.)

Dovile Pro parašė:
    Sveiki, mano trombobitų kiekis 90. Prieš pat neštumą siuntė į Santariškes pas hematologus. Šie padarė platesnius tyrimus, minėjo, kad nieko daryti nereikia, tik kas…

Dėkui!
    Na taip, natūraliai būtų siekiamybė, CP darytų, jei 50 ir mažiau...tik čia dar kita problema, be 80 neduoda epidūro... Dėl to toks ir noras pasididinti jų kiekį

10. 2019.01.12 18:11 (prieš 3 mėn.)

sra.marija parašė:
    Dėkui!
    Na taip, natūraliai būtų siekiamybė, CP darytų, jei 50 ir mažiau...tik čia dar kit…

Trombocitopenija skaiciau kad budinga ir preeklampsijai, tai tavo gydytojai turbut turetu idemiau sekti tavo spaudima ir baltymus slapime, del visa ko. Aisku, gali buti, kad tiesiog visada tie trombocitai tokie buvo ir tiek. Pasikelti ta skaiciu kazkokiu nemedicininiu budu (medicininis transfuzija trombocitu, bet daroma tik kai trombocitu maziau 10) manau nera, bet nezinau tiksliai.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.