deraramos parašė:
Geras rezultatas, o cia pirma daretes? Reikia ziureti, ar dvigubeja kas dvi dienas, tada kazka galima spresti. Dabar telpa i normas ir gerai![]()
deraramos parašė:
Geras rezultatas, o cia pirma daretes? Reikia ziureti, ar dvigubeja kas dvi dienas, tada kazka galima spresti. Dabar telpa i normas ir gerai![]()
Taip, pirmą. Kitą sakiau pasidarysiu ketvirtadienį ryte. Bet man jau praeitos savaites trečiadienį NT metė teigiamą, tai galvoju ar ne per mažai.. o kaip apskaičiuojate, kad 4 sav ir dvi d? Mano mm paskutinės buvo birželio 9, myliukas vienintelis 26 d..








