2020.07.14 11:33 (prieš 5 m.)
deraramos parašė:
Idomu tuos pojucius sekti, ypac kai pirmas nestumas
mano krutine irgi jautri, didele, dar mieguistumas kamuoja, ypac vakarais luztu, bet ryte gan anksti pabundu.…
Pas mane visi siptomai atrodo yra, kurie gali būti, ir vis dar viską užgožiantis - PARINIS pykinimas 😁 nes tikrai nepykina tik kai miegu.. todėl jokio maisto nesinori (vieną kartą tik mcdonalds bulvyčių užsimaniau nerealiai), valgau tik kad reikia valgyti.. bet, kaip nors! 😁 žiauriai mėgau aštrų maistą - dabar su juo aišku atsisveikinau. Be to, rytinis karštos kavos puodelis buvo ritualas, geros dienos pradžios - dabar negaliu į ją žiūrėt - o neišgėrus - baisus galvos skausmas prasidėjo.. Tai kol kas pakeičiau į šaltą saldintą kavos gėrimą su pienu, galvos skausmas praėjo 😊 Tai va, prisiguodžiau vėl Jums 😁 kam daugiau 😁 O dėl svorio - pradėjau (paskutinių mm pradžioj) nuo 67,5 kg, šiai dienai 68,2 kg, tai auga truputį 😊