2016.06.07 18:53 (prieš 10 m.)
Greta Vilp parašė:
Sakykit, ar skrendant su ryanair galima nemokamai skraidint ir lopsi ir masinine kedute mazyliui? Aciu
Taip galima, bet lopšinis vežimas supakuotas i viena gabala turi but. Jei jis persiskiria, tada galima apsukus plevele kad laikytusi vienam gabale, paduot i bagaza. Tada tik tiek, kad iki lėktuvo negalima eit su juo.
Kitaip sakant - vežimų ir kėdučių iki 2 metukų kiekvienam vaikui priklauso 2 vnt. Kokius tuos 2 vnt imsit - jūsų reikalas.
Aš tai su leliuku auktokėdutę-krepšiuką ir sportinuką vežimėlį skraidinu. Su vyresniais turiu kėdutes ir LT ir čia, nes jos labai saugios tai milžiniškis ir sunkios - nepaskraidinsi