Žindymo nutraukimas netraumuojant vaiko

 • Apklausa

  Kokio amžiaus nutraukėte zindymą?
  Nemaitinau (Balsų: 8)
  4%
  Iki 6men (Balsų: 13)
  7%
  6-8men (Balsų: 4)
  2%
  8-12men (Balsų: 28)
  15%
  1-1.5metu (Balsų: 50)
  27%
  1.5 - 2metu (Balsų: 37)
  20%
  2-3metu (Balsų: 48)
  26%
Komentuoti
 1. 7 m. 4 mėn.

  2014.01.23 13:17 (prieš 4 m.)

  Dukrytei 2.5 metuku.Vis dar geria mamytes pieneli (ryte ir pries miega). Vis tikejausi, kad pati atsisakys, bet planuojame antra vaikeli, todel ta procesa reiketu paskubinti. Noriu, kad mazyle kuo maziau stresuotu del to, nes yra labai prisirisusi prie kruties. Ir veiduka priglaudzia, ir apkabina, ir pabuciuoja, ir myliu myliu sako - jai kaip koks zaisliukas. Ir manau, kad jai ne pacio pienuko reikia, o kruties.
  Bandau kalbetis, kad ji didele, o dideli vaikai pienuko nebegeria. Tai ji klauso tik tol, kol neateina metas miegoti (miegam kartu nuo 2men). Buna, kad pabunda nakti ar anksti ryte, ir praso pienuko. Pasakau, kad dar tamsu ir reikia miegoti. Kartais suveikia ir ji toliau miega. Kartais prasideda pykcio priepuoliai - rekia, verkia, stumia mane nuo saves, jei bandau apkabinti, bega i lovos gala. Kai issiverkia, praso, kad pasupciau ir uzmiega. Kai pabunda ryte, dar uzsimerkus praso pienuko. Pradejau keltis anksciau uz ja, ir sakau, kad jau apsirengiau ir pienukas jau miega. Vel gi, kartais suveikia, o kartais baigiasi asaromis. Neisivaizduoju, kaip reikes nutraukti vakarini maitinima, nes be manes ji nemiega.

 2. 2014.01.23 13:52 (prieš 4 m.)

  As nepsichologe,taciau, labai aiskiai jusu mergyte duoda jums zenkla kad ji dar nepasiruosus yra atjunkymui.
  jeigu norite atjunkyti tik del nestumo,tai neverta,nes tai netrukdo vienas kitam,labai didele tikimybe kad nestumo metu jusu dukrele pati atsisakys pienuko.
  yra forumas viskas apie zindyma,ten mamos gali pasidalinti panasiomis patirtimis

  1
 3. Aronas 7 m.
  kartu:) 10 m. 6 mėn.

  2014.01.23 13:55 (prieš 4 m.)

  geranta parašė:
  As nepsichologe,taciau, labai aiskiai jusu mergyte duoda jums zenkla kad ji dar nepasiruosus yra atjunkymui.

  Vaikas budamas ir 5metu gali buti dar nepasiruoses atjunkymui zinau artima pavyzdi;) o kai gims kitas leliukas, si jau bus didele..ir jei dar nesupras, kad jau jai gana mp..gali kilti jai klausimai-kodel sesei/broliui galima, o man ne?

  4
 4. 2014.01.23 14:03 (prieš 4 m.)

  zuzule3 parašė:
  Vaikas budamas ir 5metu gali buti dar nepasiruoses atjunkymui zinau artima pavyzdi;) o kai gims kitas leliukas, si jau bus didele..ir jei dar nesupras, kad jau ja…

  Jei 5metu vaikas vis dar zindo,reikia ieskoti priezasties kodel

  Kaip ir minejau,as nepsichologe,patirties siuose reikaluose neturiu,dalinuosi tik ziniomis is to ka skaiciau ir domejausi.

  Viena mama staigiai nutrauke maitinima,tiesiog uzsiklijavo pleistru spenelius ir sake kad popa,pienuko nebera. Labai greit vaikas atprato.man toks budas kolkas atrodo nepriimtinas,bet kiekviena mama renkasi

  4
 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.01.23 14:39 (prieš 4 m.)

  Aš irgi ne psichologė, tačiau norėčiau pasakyti, kad geriau palaukti, kol mergytė atsisakys savo noru, tikrai nebus taip, kad reiks maitinti ilgiau nei iki 3-4 m.
  Kas liečia nėštumą, aš maitinu savo pirmąją ir laukiuosi kito, be to maitinu gan dažnai dar, tiksliau tiek, kiek nori mergaitė Tikrai nėštumui tas nekenkia, o kai vaikui jau netoli 3 m., tai yra tikimybė, kad tikrai nėštumo metu gali atsisakyti mp.
  Itin reti atvejai, jei vaikas valgo mp ilgiau nei 4 m., galiausiai, pritariu, reikia tada ieškoti priežasčių kodėl taip ilgai valgo.
  Aš tarkim savo mergytę jau pradėjau migdyti vėl savo lovytėje, ne kiek dėl mp, kurio ji naktim nevalgo, kiek dėl būsimo leliuko, kad priprastų, jog ji didelė, o aš šalia visada, tik kitoje lovoje Ji su manim miegojo nuo 11 mėn.

  2
 6. K. K. 6 m. 9 mėn.

  2014.01.23 16:20 (prieš 4 m.)

  Ir aš ne psichologė, bet noriu pasisakyti Žindymas nėštumui įtakos neturi, išskyrus tuos atvejus kai nėštumas laikosi ant plauko, tai žindymas gali paskatinti persileidimą. Bet nefaktas kad tas persileidimas nebūtų įvykęs ir be žindymo. O jei nėštumas normalus, tai žindymo metu išsiskiriantys hormonai tikrai nekenkia Pati žindžiau iki pat šiolei..... tik pastaruoju metu vaikas jau nebelabai nori MP. Siūlau jam kas vakarą (iki šiol buvo likęs maitinimas tik prieš miegą), bet va jau du vakarus jam visiškai nebuvo įdomu.
  Žodžiu manau kad tikrai nereiktų pergyventi, o tiesiog ramiai planuot antrą lėliuką. Labai didelė tikimybė kad pats vaikas atsisakys dėl nėštumo metu pasikeitusio pieno skonio, o vėliau virtimo į priešpienį.

  4
 7. K. K. 6 m. 9 mėn.

  2014.01.23 16:21 (prieš 4 m.)

  O dėl miegojimo, tai jau kurį laiką vaikas miega su tėčiu - norėjom su vyru kad taip priprastų ir nebūtų šoko atsiradus mažesniam šeimos nariui

  2
 8. 7 m. 4 mėn.

  2014.01.24 16:22 (prieš 4 m.)

  Aciu, mamos, kad dalinates savo patirtim. Nuraminot del nestumo ir maitinimo tuo paciu metu. Bet kyla klausimas, o jeigu.. Jei per nestuma pati neatsisakys, ka tada daryt. As bijau, kad paskui prades del to kaltinti mazyli. Ka jus planuojat daryt, jei pirmagimiai patys neatsisakys mamos pienuko? Atimsit ar maitinsit abu?

  Silvijana parašė:
  Aš tarkim savo mergytę jau pradėjau migdyti vėl savo lovytėje, ne kiek dėl mp, kurio ji naktim nevalgo, kiek dėl būsimo leliuko, kad priprastų, jog ji didelė, o aš …

  O kaip sekasi ja uzmigdyti? Manoji uzmiega tik pienuka gerdama. Arba jei ilgai vakaruojam, tai uzmiega apacioj pas mane ant ranku, tada uzsinesu i virsu, paguldau i lova, bet ne visada toliau miega. Buna, kad pabunda ir prasosi pienuko. Jei neduodu, tai tokie rekimai prasideda, jog man atrodo, kad cia daugiau kaprizai. Zodziu, pasimetus esu.. Nes ir vaiko gaila, ir ta fabrikeli uzdaryt norisi..

  1
 9. K. K. 6 m. 9 mėn.

  2014.01.24 16:49 (prieš 4 m.)

  mazutte parašė:
  Aciu, mamos, kad dalinates savo patirtim. Nuraminot del nestumo ir maitinimo tuo paciu metu. Bet kyla klausimas, o jeigu.. Jei per nestuma pati neatsisakys, ka tada…

  Aš maitinčiau abu, jei tik vyresnysis vis dar norės pienuko Nes man pačiai psichologiškai sunku, kad vaikui dar nėra dvejų metų, o jis jau atsisako MP.
  Gal pabandykit vakarais leisti migdyti tėčiui - jis gi neturi pienuko Galit net susitarti su vaiku, kad bus MP, o tada eis miegoti su tėčiu. Ta prasme pabandykit atsieti tuos du dalykus: MP ir užmigimą. O jei pavyks, tuomet gal pavyks ir kitas žingsnis, nevisad duoti MP...

  2
 10. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.01.24 16:57 (prieš 4 m.)

  mazutte parašė:
  Aciu, mamos, kad dalinates savo patirtim. Nuraminot del nestumo ir maitinimo tuo paciu metu. Bet kyla klausimas, o jeigu.. Jei per nestuma pati neatsisakys, ka tada…

  Taip, aš žadu maitinti abu Man netgi toks jausmas, kad maniškė kažin ar atsisakys
  Maniškė irgi kartais užmiega tik gerdama pienuką, bet jau tikrai retai. Nėštumo pradžioje mergaitės migdymą perėmė tėtis, gal tai įtakojo, jog užmiega jau be mp, nors kai labai nuvargsta, tai užmiega prie manęs.

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras