Smarkiai skauda dantį pirmam trimestre

Komentuoti
 1. 2016.09.08 02:29 (prieš 2 m.)

  Nuo vakar ryto kenčiu skausma toki kad negalėjau sudėti gluosto , skauda baisiai smarkiai , raitausi iš skausmo , viską bandžiau ir tirpalu skalaut ir šalta kompresa dėt ir ramūnėlėm skalaut , spiritu ta skylute tept , bet niekas nepadeda , vaistus net sutrinus uždėjau ir laikiau... tačiau vis nieko , esu pasiryžusi jau viskam kad ir rautu danti , daugiau manau pati nebepatempsiu nes esu išsekusi valgyt ar kramtyt negaliu , nes ta danti vos pajudinu o jis prieke.. ir vsio skausmas taip kad verk ,man nuo šiandien sueina 7 savaitė , pirmas trimestras dar ,bet aš tikrai nebegaliu laukti.. jau man ši naktis kankinė ,eisiu pas privatu stomotologa 14.30 nes esu vokietijoje , draugas dėl didesnio išeitinio uždarbio dar sav paprašė pabūt ir net nenutuokiau kas nutiks taip greit ,praėsta dantena , skylė didžiausia gal jau ir nerva praėdė nuo tų visų vemimų rūgštimi... gal kam irgi panašiai buvo ? Ar smarkiai nepakenkė vaikiukui ? Žinau jog gerai tvarkytis antram trimestre ,bet skauda taip kad manau neiškęsiu nei dienos daugiau ir taip pastoviai ,nenurimsta

 2. 2016.09.08 04:59 (prieš 2 m.)

  O tai kas ten gali jam pakenkti? Gi taisys dantį, o ne makštį krapštys
  Nebent reiktų kokių antibiotikų, bet tada parinks saugiaus nėščiajai.

  Tas dantų taisymo atidėjimas yra susijęs daugiau su visokiais balinimais ir panašiai, o ne su atvejais, kai iš tiesų reikia medicininės pagalbos. Jeigu dėl danties įsimes infekcija ar nuolat kentėsi skausmą, tai vaikučiui tikrai bus blogiau.

  1
 3. 2016.09.08 19:19 (prieš 2 m.)

  Rauti nepatartina pirmame trimestre, o taisyti galima jei bėda. Antrame trimestre viską galima. Tik įspėkite dr kad nėščia.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras