Vežimėlis aktyviam laisvalaikiui

Komentuoti
 1. 2018.09.13 17:53 (prieš 5 mėn.)

  Laba diena,

  Galbūt galėtumėt parekomenduoti vežimėlį žiemą gimsiančiam kūdikiui, kuris būtų pravažus miško keliais, pliažu, nelygiu paviršiumi? Vežimėlio plotis ar svoris įtakos neturi.
  Neatmetu galimybės pirkti vien tik vežimėlį-lopšį, o vėliau, vaikui paaugus, nusipirkti gerą sportinuką, nes kiek domėjausi, dauguma 3in1 variantų turi netinkamas sportines dalis.
  O galbūt yra ir patogių 3in1 vežimelių, kurių ir sportinė dalis gera?

 2. Berniukas 1 m. 9 mėn.
  Mergaite 5 m. 4 mėn.
  Berniukas 9 m.

  2018.09.17 22:18 (prieš 5 mėn.)

  Precious_07 parašė:
  Laba diena,

  Pradžiai siūlau įsigyti ką nors su klasikine važiuokle. Ratai dideli, amortizacija irgi gera. Jei ketinat kelis vaikus auginti su tuo pačiu vežimu, imkit emmaljungą. Jei tik vieną tinka ir lenkiški modeliai.
  Nuo kokių 6- 8 mėnesių jau pereisit prie sportinės dalies. Iš 3in1 panaudosit gal kelis mėnesius, bet tas masyvumas pradeda jau maišyti būti aktyviems, tad geriau jau pereiti prie gero sportinuko. Jo reikės kur kas ilgiau nei būdos (neretai kūdikis išvis nenori būdoje miegoti ir belieka kas nors iš nešioklių).
  Iš sportinukų rekomenduoju bumbleride. LT atstovo, mano žiniomis, nėra, tačiau galima fiziškai pačiupinėti Rygoje.
  https://bumbleride.com/products/indie?variant=3342640250904
  Pati turiu speed versiją, visai neseniai gavau dovanų, be galo patinka. Dar turiu emmaljungą scooter air s sportinuką, irgi geros amortizacijos visureigis (važiuoklė su visais pripučiamais, nemažais ratais :).

 3. 2018.09.18 14:02 (prieš 5 mėn.)

  Laba diena mamos.
  Norėčiau išgirsti Jūsų nuomones ir rekomendacijas, kuris sportinis vežimėlis X-lander X-city ar Joie Litetrax 4 air yra geresnis? Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras