2016 m. Spalinukai

Komentuoti
  1. 2018.02.23 22:28 (prieš 9 mėn.)

Mano vaikas viska leidzia ;) ir nagus kerpu be problemu, ne vieno karto per 1,5 metu nebuvo cypt nosi siek tiek kai traukiu zirzia, bet ir tai duodas, tiesiog sukanda dantis ir kencia vargse.. dantis irgi plaunam graziai, pazadejus kad kai as isplausiu - gales pati.. pati ne plauna aisku, o ciulpia sepeteli..

1
  2. 2018.02.23 23:23 (prieš 9 mėn.)

Sandra-Ga parašė:
    Mano vaikas viska leidzia ;) ir nagus kerpu be problemu, ne vieno karto per 1,5 metu nebuvo cypt nosi siek tiek kai traukiu zirzia, bet ir tai duodas, tiesiog su…

? pas mus viskas tas pats, tik su nosies plovimu yra daugiau reikalų, pakelia veja kartais, o kartais juokiasi kai plaunam.. bet jau laba senai plovėm, nzn, gal situacija bus pasikeitus ?‍♀️

3. 2018.02.24 00:13 (prieš 9 mėn.)

elen33 parašė:
    O jūsų vaikai leidžiasi, kad plautumėt nosį? Mums buvo sloga, bet nieko nedarem beveik nes niekaip nesileidžia, gražiuoju net minties nėra, o piktuoju irgi nesig…

Maniškis nesileidžia, tai aš jam nieko ir nedarau, natūraliai irgi praeina. Aš jį orausiu visada ant kelio pasiguldžiusi veidu žemyn virš kriauklės ir visada nosytę paspaudau, o jis sako "t-t-t" ar "d-d-d" kažkaip panašiai ir čia toks kaip pūtimas nosies gaunasi. Nemažai išsivalom taip bet kartais ir nepatinka ar užsikišę per daug būna, kad pūstų, tai vibrocil nakčiai įlašinu. Daugiau nieko nedarom ai, lauke būnam kuo daugiau, nes tada parėjus iš lauko į šiltą patalpą nosį labai gerai atleidžia ir išvarva

1
  4. 2018.02.24 12:21 (prieš 9 mėn.)

yra kieno vaikiukai serga? maniškis serga jau 6 dieną, virusas, praktiškai nieko nevalgo, ačiū dievui, geria daug, kas svarbiausia. buvom pas gydytoją jau 2 kartus, buvo vieną dieną lyg pasveikęs, be temperatūros, sekančią dieną vėl su temperatūra temperatūra maždaug iki 38,7, kaip jūsų vaikai? realiai pirmas mano vaiko susirgimas gimdyti man ant dienų, tai labai nesmagu, kad 1magimis serga ir jaučiasi prastai, gal kokių patarimų liaudiškų turit kaip greičiau pasveikti, jau net nežinau, atrodo, viską darau, bet nesveiksta

5. 2018.02.24 13:18 (prieš 9 mėn.)

Aneliuke parašė:
    yra kieno vaikiukai serga? maniškis serga jau 6 dieną, virusas, praktiškai nieko nevalgo, ačiū dievui, geria daug, kas svarbiausia. buvom pas gydytoją jau 2 kartus,…

Jei virusas, tai nieko nepadarysi, tik simptominis gydymas, musti temperatura, gerti skyscius. Man paciai siemet buvo virusas su dviem karsciavimo bangom, pernai dukrai taip buvo, karsciavo 2 kartus po 3 paras. Prie viruso as duodu oscilococcinum zirneliu po maza kamsteli nuo vaisto buteliuko kas valanda, siek tiek greiciau nukrenta temperatura, influcid taip pat tinka.

1
  6. 2018.02.24 13:45 (prieš 9 mėn.)

Ojei užjaučiu jus, mes irgi sergam, 6 dieną, į vakarą dabar jau užkyla temperatūra 37,3, siandien jau daug geriau, po patarimų nosytę plauti tuo tirpalu, ir kosulys sumažėjo. O šeip tai paracetamolio zvakutes, ibuprofen sirupas, vibrocil į nosį. Laikykitės?

7. 2018.02.24 13:51 (prieš 9 mėn.)

aurelcik89 parašė:
    Ojei užjaučiu jus, mes irgi sergam, 6 dieną, į vakarą dabar jau užkyla temperatūra 37,3, siandien jau daug geriau, po patarimų nosytę plauti tuo tirpalu, ir kosulys…

mums aukščiausia temperatūra buvo iškilus iki 38,7, o šiaip 2 kartus per dieną tenka numušti, nes aukščiau 38 ir toks be sveikatos slogos nelabai yra pas mus, tik kosulys, vaistukus nuo jo geriam gydytojos patartus, sakė, kad kosulys gali ir savaitę būti, mums jis atsirado, realiai tik 2 diena bet taip nesmagu, kai tuoj gimdyti, kad ir leliukas neužsikrėstų, kažkaip baisu

8. 2018.02.24 13:59 (prieš 9 mėn.)

Aneliuke parašė:
    mums aukščiausia temperatūra buvo iškilus iki 38,7, o šiaip 2 kartus per dieną tenka numušti, nes aukščiau 38 ir toks be sveikatos slogos nelabai yra pas mus, tik…

Nu gal pasveiks dickis iki tol kol jus grisit su mazuoju is ligonines o siaip isivaizduoju kaip jauciates, mano dickis sunus susirgo savaite po to kai su dukra is ligonines grizau, temperatura ji degino iki 39, vaistu pagalba letai krito ir greit uzkildavo irgi virusa kazkoki pasigaves buvo, kaip as pergyvenau ir bijojau, kad tik mazoji neuzsikrestu, nes jai vos savaite buvo... gydytojos patarimas buvo, tik laikyt vaikus atskiruose kambariuose, daznai vedint buta nu ir po kontakto su dickiu gerai rankas nusiplaut, o dar geriau tai mama su mazuoju, tetis su didziuoju ligos metu atskiruose kambariuose ir kuo maziau kontaktuot

9. 2018.02.24 14:17 (prieš 9 mėn.)

laukinuke6 parašė:
    Nu gal pasveiks dickis iki tol kol jus grisit su mazuoju is ligonines o siaip isivaizduoju kaip jauciates, mano dickis sunus susirgo savaite po to kai su…

tai ir mums teks taip daryti, tikriausiai, kaipnors susitvarkysim, bet tikiuosi, pasveiks iki tol kols grįšim

10. 2018.02.24 14:18 (prieš 9 mėn.)

Aneliuke parašė:
    yra kieno vaikiukai serga? maniškis serga jau 6 dieną, virusas, praktiškai nieko nevalgo, ačiū dievui, geria daug, kas svarbiausia. buvom pas gydytoją jau 2 kartus,…

O jum kraują tyre? Plauciukus klause, sviete? Virusas po kokiu 3 dienų turi geret. Mum irgi sakė virusas virusas, laukėm kaip durniai pagerėjimo ir ligoninėj su plaučių uždegimu atsidūrėm. Na bet iš aprašymo mum buvo blogesne padėtis. Žiauriai čia jum nelaiku, laikykites!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras