2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.13 09:11 (prieš 5 d.)

Minuscule parašė:
    Net nepagalvojau, kad gali būti per didelis vežimui 😀 mums dar vežimas labai praverčia. Tiek pietų miegeliui, tiek ilgesnėse kelionėse, tiek ir į kokią parduotuvę …

Na aš pagalvojau tik dėl miego kad perdidelis. Nes iš tėvų ir uošvių sulaukiu komentarų, kad lovytėj turi miegot, ne vežime. Aš mintyse vis pagalvoju nu imkit ir bandykit migdyt lovytėj

2. 2019.06.13 10:30 (prieš 5 d.)

Kiaupienė parašė:
    Na aš pagalvojau tik dėl miego kad perdidelis. Nes iš tėvų ir uošvių sulaukiu komentarų, kad lovytėj turi miegot, ne vežime. Aš mintyse vis pagalvoju nu imkit ir ba…

Pas mus tik lovytėj miega. Bet nematau problemos, kad vežimuke miegotų.

3. 2019.06.13 10:37 (prieš 5 d.)

Mes šiandien va iš gydytojos. Skiepą dėl erkinio antrą gavo ir dėl darželio pamatavo, pasvėrė, paklausė širdelės. Pas odontologą buvom- patikrino. Kraujuką paimė. Dar reikės padaryti šlapimo tyrimą, nežinau kaip paimsiu .. .. ir išmatų dėl spalinukių ir kitą dėl kitų kirminų. Eina sau kaip verkė vaikas ir po skiepo ir kraujuką imant.. anksčiau kraują imdavo ir nė cypt viskas ok. Dabar kažkoks jautresnis pasidarė

4. 2019.06.13 10:57 (prieš 5 d.)

Oooo parašė:
    Mes šiandien va iš gydytojos. Skiepą dėl erkinio antrą gavo ir dėl darželio pamatavo, pasvėrė, paklausė širdelės. Pas odontologą buvom- patikrino. Kraujuką paimė. …

Gal ne tiek jautresnis, o sumanesnis - žino, kad ne pyragai kai pirštuką minko 🙂
    Šlapimui parsiduoda tokie maišiukai, labai patogu. Pergyvenau, kaip paimti, pasirodo visai nesunku 🙂

Kiaupienė parašė:
    Na aš pagalvojau tik dėl miego kad perdidelis. Nes iš tėvų ir uošvių sulaukiu komentarų, kad lovytėj turi miegot, ne vežime. Aš mintyse vis pagalvoju nu imkit ir ba…

Oj nesukit galvos, dar didesni miega. Ir manasis kartais vežime nulūžta, nematau bėdos 🙂

5. 2019.06.13 11:57 (prieš 5 d.)

ririki parašė:
    Gal ne tiek jautresnis, o sumanesnis - žino, kad ne pyragai kai pirštuką minko 🙂

O ačiū. Reikės vaistinėje pasiteirauti tų maišiukų šlapimui. ;)

6. 2019.06.14 09:41 (prieš 4 d.)

Kiaupienė parašė:

Žinokit, aš aplinkiniams iš viso atrodau kaip iš kitos planetos, nes DAR maitinu vaiką. Ir migdau vaiką vežimėlyje, juk jau didelis... 😁

7. 2019.06.14 09:46 (prieš 4 d.)

Oooo parašė:
    Mes šiandien va iš gydytojos. Skiepą dėl erkinio antrą gavo ir dėl darželio pamatavo, pasvėrė, paklausė širdelės. Pas odontologą buvom- patikrino. Kraujuką paimė. …

Čia prieš darželį tyrimai?
    Mums sakė tik nuo spalinukų tyrimą pasidaryti.
    Pačios registruojatės pas gydytoją ir susako ką reikės prieš darželį daryti? Ar darželis liepia kokius tyrimus reikia būti padarius?

8. 2019.06.14 09:52 (prieš 4 d.)

vmamytev parašė:

Taip, prieš darželį. Na mes ėjome skiepo nuo erkinio encefalito ir užsiminiau, kad į darželį Rugsėjį ruošiamės, tad reikės pasitikrinti ar pan..Tai ji man sakė, kad jau dabar galime pradėti, nes ta pažyma galios metus ar kaip ten. Tai viską ką surašiau čia gydytoja paskyrė dėl darželio na apart skiepas ;). Jeigu nebūtų sutapę su šiaip vizitu, tai būčiau užsiregistravusi prieš darželį, nes vistiek reikės.

9. 2019.06.14 09:56 (prieš 4 d.)

vmamytev parašė:

Darželis mums nieko kol kas nesakė. Va gydytoja sakė paduoti pažymą darželiui ten apie vaiko buklę kažkiek parašyta.
    Beje šiand pasidomėjau dėl kraujo tyr tai viskas puiku jė

10. 2019.06.14 10:59 (prieš 4 d.)

Mūsų darželis migdo vaikus vežimėliuose iki maždaug 3 metų. Man tinka, lengvai užmiega, o jei sunkiau, tai gali pavežiot auklėtojos. Plius lauke miegasi geriau. Dabar ieškau irgi ilgesnio vežimėlio, nes jau nebetelpam į esamą. Namuose miega mūsų lovoj, mėgsta vartytis, tai lovytė netinka, tai galvą, tai koją susidaužia, o plačioj lovoj tinka. Į lauką kai einam, vežimėlį pasiimam tokį tik sėdimą ir lengvą. Dažniausiai jame nesėdi, bet patinka stumdyti. Bet pats eina tai tik į tą pusę kur nori. Link namų einant arba ant rankų, arba vežimėlį arba eis į kitą pusę. Laiptais po truputį mokosi lipti. Į viršų arba keturiom, arba už turėklų pasilaiko arba ranką duoda. Bet dar toli iki savarankiško lipimo.
    Tiesa, nuo gimimo čiulptuko nepripažino, krūtis buvo geriausia tiek maistui, tiek nusiraminimui, bet dabar kartais nori, nes kiti vaikai darželyje su jais. Tai bando kopijuoti. Bet labai nepergyvenu, ne visą dieną su čiulptuku, kažkada atsisakys. Ypač kai pamato ką skanaus, tai meta ant žemės čiulptuką ir lekia valgyt.
    Kokie jūsų vasaros planai? Mūsų vaikis kėdutėj nemėgsta sėdėti, tai automobiliu kelionės dar sudėtingos, bet lėktuvu kiek skrido kolkas neblogai jei skrydis ne ilgiau 2 val.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras