2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.06 10:13 (prieš 1 mėn.)

JurateJuratuke parašė:
    Mamytes, kuriu vaikuciai geria misinuka ar siaip pienuka, kada kiek ir is ko geria?

Nakčiai apie 21 val. geria mišinuką, iš buteliuko dar... siūliau iš buteliuko su šiaudeliu - atsisakė kategoriškai

2. 2019.06.06 10:16 (prieš 1 mėn.)

Maniškis nešioja batukus apie 20/21, priklauso nuo firmos
    Vakarienei valgom kiaušinienę ar grikių ar ryžių košytes su pienu. Labiausiai mėgsta kiaušinienę su duonyte valgyti
    Mišinuką geria ryte ir vakare po 180ml, kartais visko neišgeria, būna, kad ir nenori iš vis. Taip duodu iš buteliuko, o visus kitus skysčius geria iš gertuves-puodelio

3. 2019.06.06 12:36 (prieš 1 mėn.)

Taip idomu skaityti kaip ivairiai vaikuciai valgo manasis pasidares baisiai isrankus, valgo tik tai, kas vizualiai jam iprasta. Visa kas atrodo "ne taip kaip visada" jam yra nevalgoma, tame tarpe ir musu su vyru maistas, nors rodos turetu dometis tuo ka ka mes valgom🙄 viliuosi, kad darzelyje persilaus, matydamas kitu pavyzdi.

Buvau sulaukusi dvieju klausimu is valstybinio darzelio - ar pats valgo ir ar lipa laiptais. Siek tiek sutrikau, nes lyg valgo, bet reikia padeti, nes puse paklius tikrai ne i burna. O apie laiptus ne kalbos nera, visad uz rankytes, po kojytem nelabai ziuri dar.
    Gal jusiskiai savarankiskesni?

4. 2019.06.06 13:29 (prieš 1 mėn.)

ririki parašė:
    Taip idomu skaityti kaip ivairiai vaikuciai valgo manasis pasidares baisiai isrankus, valgo tik tai, kas vizualiai jam iprasta. Visa kas atrodo "ne taip kaip vi…

Mūsų iš darželio nieko neklausė. Laiptais pats keturiom lipa .. o stovėdamas tik prilaikant už rankos. Ir šiaip neduodu vienam laiptais laipioti. Tik su pagalba. O dėl valgymo- nerealiai visko nori ką mes valgom. kartais aš maitinu, kartais pats pasodintas valgo, o kartais tiek pats ir tiek aš jam padedu. ... čia žiūrint koks maistas. Su šakute pabesti yra lengviau negu su šaukštu, bet kuomet duodu vien pačiam tai žiūriu mėgsta ir su pirščiukais dėtis į burną, vieną kasnį su įrankiu, kitą su pirštais. Su valgymu problemų nemanau, kad kils. , bet pačiam pavalgyti normaliai tkrai nevisada gausis..

5. 2019.06.06 13:34 (prieš 1 mėn.)

ririki parašė:
    Taip idomu skaityti kaip ivairiai vaikuciai valgo manasis pasidares baisiai isrankus, valgo tik tai, kas vizualiai jam iprasta. Visa kas atrodo "ne taip kaip vi…

Laiptais lipa tik padedant ir tai sunkei sekasi. O su maistu panašei kaip pas jus. Kartais su įrankiais valgo, kartais matinu aš.

6. 2019.06.06 15:50 (prieš 1 mėn.)

Man atrodo darželio auklėtojos nori, kad jau atėję lopšelinukai viską mokėtų, darytų ir žinotų. Aš jas suprantu, nes lengviau joms žymiai, bet nesiruošiu vaiko versti per galvą, jei kažko jam dar nesigaus padaryti: na pavalgys su rankom, jei dar nesigaus su įrankiais, prisidarys į kelnes, tai pakeis į kitas, gerdamas apsipils, tai irgi nematau bėdos. Nes mes kai buvom susitikime su darželio auklėtoja, tai pasakė kad vaikas turi pats pavalgyti su įrankiais, atsigerti iš puodelio gražiai, daryti ant puodo, pats užmigti, lipti laiptais, bandyti jau rengtis didžiuosius rūbus pats ir pan. Tai bandysiu kiek įmanoma visko pamokyti, bet kai kas išlavės tik su laiku vaikui augant, tai nesiruošiu versti vaiko per prievartą kažko daryti, jei jam nesigaus ir nenorės

7. 2019.06.06 16:37 (prieš 1 mėn.)

Minuscule parašė:
    Man atrodo darželio auklėtojos nori, kad jau atėję lopšelinukai viską mokėtų, darytų ir žinotų. Aš jas suprantu, nes lengviau joms žymiai, bet nesiruošiu vaiko vers…

Oho... sakyčiau labai aukšti prašymai. Mums tooooli gražu iki to. Kažkaip mums nesakė kad turi jau mokėt kažką. Sakė kad išmoks

8. 2019.06.06 18:29 (prieš 1 mėn.)

Minuscule parašė:
    Man atrodo darželio auklėtojos nori, kad jau atėję lopšelinukai viską mokėtų, darytų ir žinotų. Aš jas suprantu, nes lengviau joms žymiai, bet nesiruošiu vaiko vers…

Mes dar su aukletoja nekalbejom, bet direktore vis vadino "2017metu vaikai". Tai ka mokes sausinukas, tai lapkritinukui nebus lengva. Todel nes nesupratau kodel taip placiai apibendrina. Gal nes grupe iki 3 metu, tai ir lygina su vyresniais 🙂

9. 2019.06.06 22:25 (prieš 1 mėn.)

Nu tikrai.. Apsirengti viršutiniais drabužiais. Nu kosmosas kažkoks. Mano vaikas bando rengtis taip va pats: žino, kad kojinės ant pėdučių dedasi, ar batai kur dedasi, bet neužsimauna be pagalbos, žino kur kelnes ar maikutę dėtis ir pan..Bet, kad pats apsirengtų ojj neaa. Šiaip kiek draugių ar giminaičių vedė mažiukus į darželį nei viena nesakė apie kažką ką turi mokėti daryti. Nu negu nepriims, jeigu nemokės ten kažko..
    Taip norėčiau per vasarą ant puoduko pripratinti, bet jis nenori į jį daryti..
    Džiaugiuosi, kad va su soske atsisveikinom tai žingsnis toks. Nes galvojau, kad sunku bus.

10. 2019.06.07 00:53 (prieš 1 mėn.)

O manoji viska manau ant koju. Ar tai butu kelnes, sortai ar maikute, suknele tik vs kepure tai zino kad reikia deti ant galvos. Dar buns kad ir batus uzsideda pati ir jie nedusipyke buna

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras