Rūtelėlė parašė:
nesupranti tu vistiekligoninėje, nori tu to ar ne, vistiek užrašys tavo pavardę.. tokią pačią mergaitišką.. kitaip nebus
![]()
nu man sunkiai daeina viskas
nu dabar aisku kad ligoninej rasys mano pavarde o gimimo liudijime mano tetes,bet da viens dalyks..
o tai kai darysiu LT pasa tai vaiko bus pavarde mano tetes o kai draugas issiskirs tai keist vel pasa ir pavarde keist..
nu susinervavau ir nieko nebesuprantu.. turbut reik uzmirst sita tema
bo kitaip isprotesiu..


eina sauu.. susinervinau dabar.. nenoriu kad mano vaiko pavarde butu tokia kaip mano.. 





