bbboruzele parašė:
niu va, tai gal koks virusiukastikekimes ne nuo to maisto kur valgem?
![]()
ne ne, pirmadienį sakė daržely ryte laisvai pakakojo, ir po to dieną vos vos įpirskino. Maniau, kad nuo traškučių, nes sekmadienį valgėm "Miesto" traškučius. Bet kad vat net naktį prisipirskino ir ryte laisvi viduriukai. neviduriuoja ištisai vandenuku, bet minkštas labai kakutis ir pora kartų dienoj. Manau kad virusiukas gali būt..


toks jausmas, lyg pati būčiau dantį užauginus





