Turim suni namie. Musu kale nemyli vaiku tai labai bijojau, bet kai gime nedraudziau nei eiti prie vaiko nei jo apuostineti. Nedraugauja iki siol. Vengia vaiko, paurzgia jei uzkliuna, bet ir vaikas nelenda prie suns. Problemu kaip ir nera.
2011.02.13 19:01 (prieš 15 m.)
Sweikute mano dukrytei labai beria veiduka nezinau ka daryti jau maista labai ziuru bet vistiek beria
2011.02.13 19:02 (prieš 15 m.)
egleee parašė:
saulut sveikute sveikinu pabaigus kancias saunuole kad pasilinksminai
aciu,bet dar ankstoka sveikint,bet tikekimes viskas islaikyta ir diplominis bus laiku priduotas ir apgintas
beje,apie tuos augintinius,tai mano sesuo kai pagimde,turejo suniuka(nuo mazens),kai gime dukrele,suniukas ziauriai pavydejo,nes visas demesys atiteko vaikuciui,suo pradejo griauzt batus,baldus,kai pamatydavo vaika pradedavo urgzti ir loti,tai teko suniuka isvezti ,aisku gaila...bet jis kele pavoju mazylei..
2011.02.13 19:10 (prieš 15 m.)
Taivat-kad tas pavydumas...nes maniske taip islepinta-ji dar pas mus kaip vaikas....O dar kiti kai laiko mazu veisliu sunis-tai ka jis padarys tam vaikuciui,o cia kai maniske sveria 26kg ir galva didesne uz zmogaus galva tai taip nelabai jauku... o be to-kad ji ir dar vaiku nemegeja...Tai vat ko as bijau... aisku jau jei reiks rinktis suni ar vaika tai nepasirinksi gi suns...Bet tikiuosi kad taip nebus-o kadangi ji pati merginuke,ir savo mazyliu neturejus-tai myles broliuka(ar sesute) ir bus gera aukle
Šioje interneto svetainėje pateikiama medžiaga yra skirta pažinimui ir informacijai. Jei kiltų klausimų dėl Jūsų ar Jūsų vaiko sveikatos, būtinai pasitarkite su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros specialistu.