Seksas nėštumo metu?

Jei nėštumą prižiūrintis gydytojas nenurodė kitaip, seksas nėštumo metu (iki pat gimdymo dienos) yra visiškai saugus. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2016.07.06 10:28 (prieš 2 m.)

Rosy parašė:
    Sveikutes gal tema truputi uzmigus, bet gal kas pades 6 nestumo savaite pakraujavau ir 7sav viena diena. Jau eina 15sav ir dar nesimylejau, bet lb noriu :))) …

Nors mano labai sklandus nestumas buvo ir tai daktare sake visad atsargiai su tais dalykais, o juolab, pas jus pakraujavimu buvo. Tikrai leidimo palaukit. Aisku jei jau noras didelis, yra kitu budu

2. 2017.02.20 03:07 (prieš 2 m.)

Sveikos mamytes. Va dabar nemiga kankina. Skaitineju sau internete. Ir pagalvojau paklausti. O kaip jum su seksu. Man 16 savaiciu ir galvoju ar nieko nenutiks jei kartais su vaikinu isreiksime meile ? ;) skausmu labai nera tokiu. Atrodo tik kad laaabai pucia vidurius. Bet kai buvau ligonineje,tai sake tikrai nesusije su vaikeliu... tai pagalvojau paklausiu jusu visu nuomones. Kaip jus darot? ;)

3. 2017.02.20 06:45 (prieš 2 m.)

Man 41 savaite. Visa nestuma mylimes,kaip ir pries ji,jokiu problemu ir va paskutinem dienom nemazinam jeigu gerai jauciates,tai galima viskas

5
  4. 2017.02.20 15:38 (prieš 2 m.)

gabrielelk parašė:
    Sveikos mamytes. Va dabar nemiga kankina. Skaitineju sau internete. Ir pagalvojau paklausti. O kaip jum su seksu. Man 16 savaiciu ir galvoju ar nieko nenutiks jei k…

mylimės kiek norim vaikui tikrai nekenia, gi jo nepasiekia vyras jis saugiai apgaubtas o ir teigiamos emocijos mamytei į naudą gi juk baisiausias periodas jau praėjo, ko bijot prieš gimdymą išvis labai naudinga pasimylėt, nes lengviau gimdyt

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.02.20 17:08 (prieš 2 m.)

man tai per neštumą labai pilvo apačią skaudėdawo.kai mylėdawomės su vyru.ir db vis skauda.

6. Danielius 1 m. 9 mėn.
    Gabrielius 5 m. 8 mėn.

2017.02.20 19:00 (prieš 2 m.)

jei dakt leidzia,tik pirmyn...as su pirmu visad kraujuodavau po myliuko,db su antru viskas ok.

1
  7. 2017.03.09 14:00 (prieš 2 m.)

Indriuka parašė:
    jei dakt leidzia,tik pirmyn...as su pirmu visad kraujuodavau po myliuko,db su antru viskas ok.

Man pirmus mėnesius buvo pakraujavę, tai daktarė neleido, sakė palaukt, kol placenta pakils. Bet nuo antro trimestro viskas gerai, tik kad noras vis rečiau aplanko

8. Danielius 1 m. 9 mėn.
    Gabrielius 5 m. 8 mėn.

2017.03.09 20:44 (prieš 2 m.)

birželinė parašė:
    Man pirmus mėnesius buvo pakraujavę, tai daktarė neleido, sakė palaukt, kol placenta pakils. Bet nuo antro trimestro viskas gerai, tik kad noras vis rečiau aplanko …

man ir va,kad noro neber

9. 2017.03.10 00:56 (prieš 2 m.)

Indriuka parašė:
    man ir va,kad noro neber

Man irgi visai ne

10. 2017.03.10 09:16 (prieš 2 m.)

Gal čia su baime, nerimu susiję, ar šiaip, kad nepakenkt... Visai negaliu atsipalaiduot, valandą ten viską darom, o pas mane sausa kaip dykumoj O ir vakarais nebėra jėgų, o rytais nėra laiko – tai žodžiu – badas pas mus kol kas

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras