Vyro vaikas iš pirmos santuokos

Komentuoti
  1. 2018.09.06 12:32 (prieš 7 mėn.)

Vaikui didele itaka daro tiek mama, tiek tevas ir tiek mes

2. 13 m. 5 mėn.

2018.09.06 14:09 (prieš 7 mėn.)

Nodagoda parašė:
    Vaikui didele itaka daro tiek mama, tiek tevas ir tiek mes

Tai aišku, kad tėvai daro įtaką. Bet negali atmesti fakto, kad įtaką daro ir mokykla, kolektyvas, o būtent - draugai, klasiokai. Tikrai tą žinau iš savo ameninės praktikos, ir iš savo artimųjų rato vaikų gyvenimų.

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.06 14:50 (prieš 7 mėn.)

Lotavil parašė:
    Tai aišku, kad tėvai daro įtaką. Bet negali atmesti fakto, kad įtaką daro ir mokykla, kolektyvas, o būtent - draugai, klasiokai. Tikrai tą žinau iš savo ameninės pr…

jūsų nuomonė man irgi patiko. Tiesa, vaikas jau ima domėtis pinigais, kišenpinigiai yra normalu. Tiesiog reikia nustatyti jų normą, pakalbėti su vaiku apie tai, kur jis juos išleis ir t.t.
    Bus matyt kaip toliau rutuliosis..

1
  4. 2019.04.14 10:00 (prieš 5 d.)

Sveiki, patarkite kaip elgtis, šitoje situacijoje. Vyras turi berniuka 10m., esame kartu 3m turime bendra mergaitę 8 mėn. Kol neturėjau savo mergaitės, viskas buvo kaip ir normalu, vyras labai rūpinasi savo berniuku, kaip ir savaime suprantama, tai jo vaikas, už tai jį labai gerbiu. Esmė tame, kad aš pati viena issilaikau savo mergaitę, vyras visiškai neprisideda, esu viską pati jai susipirkus, laiko atžvilgiu vyro niekada nebūna namie, po darbo jis važiuoja remontuoti buto, kuris tęsiasi jau 3m., ir dar nesimato pabaigos. Pati viena finansikai išsilaikau nuomuojusi buta, perku maistą, vyras galima sakyt neprisideda. Tačiau savo berniukui viską duoda, perka, laiko atžvilgiu daug daugiau laiko praleidžia su juo, kai atvažiuoja pas mus, berniukas labai išlepintas, visiškai nesavrankiškas. Nejučia pradėjau jausti pyktį ant berniuko, nors žinau kad ne jis kaltas. Kodėl mano vyras visiškai nepadeda mums, buityje tvarkausi tik aš, mano mergaitei nieko neduoda, nei finansiškai nei laiko atžvilgiu. Tikriausiai esu visko davusi daugiau jo berniukui, nei jis musu bendram vaikeliui. Aš vyrui sakiau, kad jei taip daro, dalina viska į lygias dalis, jis turi rupintis ir uzsiimti abiem vaikais. Tačiau jis visiškai nereguoja mano pasakymus. ☹️

5. 2019.04.14 10:21 (prieš 5 d.)

Saulene parašė:
    Sveiki, patarkite kaip elgtis, šitoje situacijoje. Vyras turi berniuka 10m., esame kartu 3m turime bendra mergaitę 8 mėn. Kol neturėjau savo mergaitės, viskas buvo …

Apie finansine puse - tiesiai sviesiai pasakyciau, kad vaikas mamos meile gyvas nebuna. Juolab, kad pats turi sunu, labai gerai zino, kiek kainuoja islaikyti vaika. Jei jis apeliuoja i tai, kad is jo pinigu tvarkomas butas jusu bendrai ateiciai - paklausciau, kokios garantijos, kad as ar dukra apskritai tures teise ten ieiti (jei jus nevede). As pati visa gyvenima dirbu ir tikrai neteigiu, kad vyras turi 100 %islaikyti vienas seima. Taciau - jei jis is savo pinigu remontuoja savo buta, gal jus is saviskiu pvz masinos sau noretumete. O kaip su jausmais is jo puses?

2
  6. 2019.04.14 11:06 (prieš 5 d.)

Mes esame susituokę, bet butas jam priklausė ir prieš santuoką. Tame esmė, kad ir aš kiek galiu prisidedu prie buto tvarkymo, finansiškai jis 3kartus daugiau pinigų gauna. Aš ir sutinku, vyras neturi 100% išlaikyti šeimą, aš pati esu labai savarankiška, bet šiuo metu aš išlaikau šeimą 90%. Apie jausmus, po mergaitės gimimo, jausmai šiek tiek atšalo, sakyčiau iš jo pusės tapau rutina, apie dėmesį iš jo pusės nieko nesitikiu, aš jo prašau bent į mūsų mergaitę atsižvelgt.

7. 2019.04.14 17:33 (prieš 4 d.)

...nzn., as pabusiu vyras "kiaule", tiesiog pamodeliuosiu situacija, na tai ne jusu vyras, tik toks pamastimas.
    Esu toks šernas, myliu savo berniuka yra jau su juo bendryste 10m.vaikas, ne kudikis...ir yra is ko palepinti ir pan.ir plius berniukas. O taip turiu superine ir patogia zmona su dukrele kuri 90 proc.veza seima, o as taigi šernas 3k.didesnes pajamos, bet tai tik mano,mano, o ko "princesei"truksta, nuperku kartais koki banana ar kruopa...o superprincese veza, tai tegu veza, o as taigi sernas, dirbu, dirbu, taigi pinigus uzdirbu...sau sau, savo kapsiui, buto remontui 3-5-10...metu, gal ir kokia blonde pasimaisis, bet scenarijus bus toks pat...
    .....
    Jei rimčiau, tai griebkite uz kiausiu, ir konkreciai:duoki brangusis grynuju tiek ir tiek:sauskelnem, tyrelem, rubams mergaitei ir pan.
    Jei normalus, mylintis ilgai niukio neraukis ir duotu, jei issipypineja, tai "sernas" ir yra, tiesiog patogi esate visapusiskai tokiam vyrui. Tai geriau savo pinigelius pasitaupytumete kokiam ekstra atvejui, nei kad vyras n.metu savo buta tvarko ir jus dar savo ranku, laiko... indeli dedate, kurio aisku niekur ir neliktu, jei sernui"susisvaiktu".
    Grazia forma:tiek reikia i men.buto islaikymui, vaikui ir ...stop.

2
  8. 2019.04.14 18:47 (prieš 4 d.)

Saulene parašė:
    Mes esame susituokę, bet butas jam priklausė ir prieš santuoką. Tame esmė, kad ir aš kiek galiu prisidedu prie buto tvarkymo, finansiškai jis 3kartus daugiau pinigų…

:)O taip tai greiciausiai reiketu jums nebeprasyti to demesio vaikui, o veikti:
    Viena ryta kai ir sunus buna: taip, brangusis man"susitikimas kolegiu, reikalai sodra, bankas...ir taip palikti abu vaikus, na "3" vaikus 3-4 valandom, pirma diena pasakyti, kad kose saldytuve ir pasildyki ta ir ta valanda, pamaitinki ir viskas. Kita karta , pats tegu skuta bulves, kotletus troskina ir pan.paruosia ir pamaitina, na ir visos kitos linksmybes, konkretus demesys vaikams:zaidzia, sauskelnes keicia ir t. Bresta mergaites teciu...

3
  9. 13 m. 5 mėn.

2019.04.15 09:12 (prieš 4 d.)

Pataisykit mane jei klystu. 3 metus viskas buvo gerai ir tiko, pinigų duodavo, dėl visko sutardavote, plius dar žavėjotės vyru, nes jis rūpinosi sūnum. O po dukros gimimo staiga viskas visame kame apsivertė? Kaip taip gali būt? Kaip vyras gali taip pasikeist? Kažkaip čia man nesueina.

10. 2019.04.15 14:24 (prieš 3 d.)

Lotavil parašė:
    Pataisykit mane jei klystu. 3 metus viskas buvo gerai ir tiko, pinigų duodavo, dėl visko sutardavote, plius dar žavėjotės vyru, nes jis rūpinosi sūnum. O po dukros …

Ne ir iki mergaites as buvau visiškai nepriklausoma, vyras niekada neprisidejo. Tiesiog tuo metu labai daug dirbdavau, matydavomes daug rečiau, visada buvo pažadai, kad jau tuoj kraustysimės į butą, bet ir dabar nežinau kada tas tuoj baigsis. Prižiūrint mergaitę aišku iš mano pusės ir finansų sumažėjo, daugiau esu namie ir matau, kad niekas nesikeičia. Esu iš tų moterų kuri stengiasi viską išspręsti gražiuoju, bet kuo toliau tuo labiau mano kantrybė senka, ypač, kai jis savo berniukui viską leidžia ir duoda. Atrodo, kad ten jo vaikas, o šitas tik mano ir aš viena turiu juo rūpintis.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras