Vyro vaikas iš pirmos santuokos

Komentuoti
  1. Domas 11 m. 3 mėn.

2019.04.15 15:11 (prieš 2 mėn.)

Saulene parašė:
    Ne ir iki mergaites as buvau visiškai nepriklausoma, vyras niekada neprisidejo. Tiesiog tuo metu labai daug dirbdavau, matydavomes daug rečiau, visada buvo pažadai,…

Bet jei jūs visada ne tik neimdavote pinigų, bet dar ir duodavote remontui ir atsiradus dukrai ne pasakėte duok man tiek ir tiek kas mėnesį tai jis ir nesupranta, pvz mūsų pinigai bendri kiek kam reikia tiek pasiimam,kol nebuvo vaiko tai aš mokėjau už butą, draugas pirko maistą, pramogoms iš jo, pas draugę šeimoje vyras moka už butą ir perka maistą, ji perka sau ir vaikui viską iš savo. Tai čia šeimoj kaip susitari. Jūs turėtumėt aiškiai pasakyti kas jums nepatinka, nes garantuoju, kad jis net nesusimąsto, juk visada pati viską pirkot, mokejot ir gerai buvo. O dėl vaiko tai įtariu, kad jis visada tiek išleisdavo, tik kol jūs neturėjot vaiko tol jums netrukdė, be to ką jis gali pirkti, jei jūs viską dukrai nuperkat? Ar turėtų gyvenant šeimoje kas mėnesį kaip alimentus išskirti, kad čia dukrai? Aš neginu vyro, bet man tai atrodo tik nesusikalbėjimas tarp jūsų. Ir jums būtina pasikalbėti atvirai ir apie viską.

3
  2. 2019.04.16 10:59 (prieš 2 mėn.)

...kaip be pažiūresi, vis tiek vyras "chamiakiskai"elgiasi, savanaudiškai, bet iš kitos pusės jei žmona tyli, jis netelepatas, jam gerai ir tyli, bet kaip suprantu žmona sako, ko ji noretu: demesio dukrai, aišku, kad ir jai... be jis nenori matyt to girdeti.
    Tai idarbinti reiktu vyra, tuos 90 proc., viena men.jis dirba, (nors tiek ir nedirbs realiai(jus skalbiate, vakariene gaminate...bet finansiskai ir sazininga is jo puses buti vyru, kai ir pajamos jo didesnes)
    Kodel jus turite jo poreikius tenkinti:lova, rutina, vakariene, finansai... dar jo berniuka apšokineti ir pan., o jis neatsizvelgia i jusu poreikius, i mergaites. Tas mes gaunasi jus su mergaite ir jis su savo berniuku, toks "svecias", juk ne svecias, dusas, šviesa, saldytuvas bendras...Tai juk nera net tarp "kambarioku", kad vienas viska sponsoriuotu, nebent abi puses butu tuo patenkintos, bet taip juk nera.

3. 6 m. 3 mėn.
    8 m. 3 mėn.

2019.05.18 11:48 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Noreciau jusu patarimu kaip susibendrauti su busimo vyro sunumi ir nebijoti gyventi kartu. Situacija tokia- As turiu 2 vaikus sunu 6metu ir dukryte 3metu su pirmu vyru issiskyrem po 8metu santuokos. Dabartinis mano draugas turi sunu 8metu ir jis gyveno kuri laika su mociute 2metus. Pries tai ji augino jis vienas kadangi motina visiskai nusikrate atsakomybes. Berniukas geras siek tiek sunku su mokykla, auklejimas matosi prastas, bet vaikas geras is prigimties. Su draugu gyvename 6 menesius kartu ir nuo rugpjucio atvaziuos pas mus gyventi ir mokysis jo sunus . Jaudinuosi siek tiek, viduje jauciu kazkoki bariera. Kaip manot ar tai praeis . Ar galbut kazkaip galima suarteti labiau, jog nejausciau tokio baimes jausmo...

4. 10 m. 1 mėn.
    19 m. 7 mėn.
    22 m. 7 mėn.

2019.05.18 11:53 (prieš 1 mėn.)

Ramunele1213 parašė:
    Sveikos. Noreciau jusu patarimu kaip susibendrauti su busimo vyro sunumi ir nebijoti gyventi kartu. Situacija tokia- As turiu 2 vaikus su…

Jeigu berniuko motina nesikis,o vyras jus gerbs tai turetu viskas buti gerai, po truputi susigyvensit

3
  5. 6 m. 3 mėn.
    8 m. 3 mėn.

2019.05.18 11:56 (prieš 1 mėn.)

saulele 37 parašė:
    Jeigu berniuko motina nesikis,o vyras jus gerbs tai turetu viskas buti gerai, po truputi susigyvensit

Ji jau metus neapsireiske... Net per gimtadieni nepasveikino. Nei per naujus nieko is jos is viso.. Pagal mane ji motinos vardo neverta. Tai del jos manau nekils problemu nebent sugalvos apsireiksti

6. Elija 7 m. 11 mėn.
    Liepa 12 m. 8 mėn.

2019.05.18 12:37 (prieš 1 mėn.)

Ramunele1213 parašė:
    Ji jau metus neapsireiske... Net per gimtadieni nepasveikino. Nei per naujus nieko is jos is viso.. Pagal mane ji motinos vardo neverta. Tai del jos manau nekils pr…

Ji apsireiksti gali suzinojus, kad vaikas pas jus gyvena. Stenkis su juo elgtis kaip su savo vaiku ir jokiu budu neisskirk. Buk kantri ir svelni.

7. Dukra 12 m. 9 mėn.

2019.05.18 13:46 (prieš 1 mėn.)

Butent, didele galimybe kad apsireiks, specialiai. Reik gi paest nervus ir pagadinti kitiems gyvenimus.

8. 2019.05.18 13:51 (prieš 1 mėn.)

Ramunele1213 parašė:
    Sveikos. Noreciau jusu patarimu kaip susibendrauti su busimo vyro sunumi ir nebijoti gyventi kartu. Situacija tokia- As turiu 2 vaikus su…

As siulyciau mesti tas visas baimes laukan ir tiesig kaip ir sake priimt vaika kaip sava, rupintis, neisskirti ir viskas turetu buti puiku. Aisku pradzioj, kol apsiprasit abiem bus ir nejauku ir baisu ir pan, bet manau viskas bus gerai 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras