kiškis krūmuos parašė:
Sveikutės.Nesilankiau temoj bene savaitę, o jūs per tą laiką net 300 žinučių parašėt, nu ir pavarot. Belekiek skaitymo.
![]()
Kaip greitai laikas bėga...mėnesiukas jau ? smagu,kad pasidalint nuomone. ...aš pastebėjau tik tai, kad mano mažoji berėkdama nusislinko po pledu..tai db irgi nerimo bangos užeina ?







