❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2019.03.26)

1. Matas 16 m. 1 mėn.

2018.11.27 07:36 (prieš 6 mėn.)

Nateli parašė:
    Hipsteriški tokie rūbai 😀 Šiaip prajuokinote, atrodo, kad linksma šeimynėlė jūsų.

O mane nervina net kai dovanoja rubus, nes kiekvienas pagal savo grozio supratima ir man paskui vaikas, kaip is cigonu taboro - mirgu margu 😂😂😂 isaugti isaugame ir sunesiojame, bet man kazkaip nervina kai spita prikista to, ko pati nepirkciau. Bet vat butu labai ziauru atimti is mociuciu ta malonuma nupirkti vienintelei anukelei "ka nors" grazaus - augino bernus, tai dabar nori atsigriebti su sulnelemis 😎

2
  2. Matas 16 m. 1 mėn.

2018.11.27 07:44 (prieš 6 mėn.)

Liveta1 parašė:
    Mamytes, as cia su tokiu gan idomiu klausimu, labai idomi man Jūsų nuomonė zodziu situacija tokia kai tik nuvaziuojam pas vyro seima ten dazniausiai buna ko…

Pas mane ant ranku patureti ir ale padaboti labai norejo artima mamos drauge su savo dukromis. Tai as nuo pat pirmo karto grieztai pasakiau, kad nenoriu vaiko duoti niekam isskyrus savo vyra arba savo mama. Ir pasakiau, kad atsiprasau uz toki gal grubuma, bet toks mano sprendimas - nenoriu, kad kol vaikas toks mazas, kad keliautu per rankas. Nors zinau, kad kiti kaip tik tai praktikuoja, kad ale paskui vaikas nebijotu zmoniu.

3
  3. 2018.11.27 08:03 (prieš 6 mėn.)

Liveta1 parašė:
    Mamytes, as cia su tokiu gan idomiu klausimu, labai idomi man Jūsų nuomonė zodziu situacija tokia kai tik nuvaziuojam pas vyro seima ten dazniausiai buna ko…

As tai jau pergyvenau sita situacija, tiesiog anyta taip elgdamasi nori konkuruoti, koki ji geriausia, labiausiai mylinti ir t.t.. dar palaukite, konkuruos su jusu mama, kuri geriau ir labiau myli vaika. Bent pas mane buvo. Siaip aisku, geriausia, kai vyras pasako. Bet jei vyras bijo, kaip mano atveju, tada jau jus imates vaidmens-ziezulos bet cia tiesiog musu mamu nenoras duoti kitam zmogui leliaus. Man su antru jau lengva, negaila o pirmosios, oi kaip gaila, neleisdavau. Irgi viena karta anyta bande vezima vezti, o as, net man keista buvo, isitveriau rankenos ir nustumiau. siaubas, kai pagalvoju. bet apskritai, mano santykiai su anyta nenusiseke. Tai matyt del to.

2
  4. 2018.11.27 08:04 (prieš 6 mėn.)

Liveta1 parašė:

Pas mus seimoje taip nera, niekas nepuola imti vaiko apart mano mamos arba seses su vyru kai grizta is uk. Dazniausiai zmones ja kalbina is mano ranku, gultuko, vezimuko. Jeigu taip niurkytu vaika 5/6 zmones nepatiktu ir man. Prasyciau vyro kad pasneketu su anyta.
    Mano mama irgi ne karta yra sakius nieko tokio jeigu paverks biski, tai ji turbut jau pamirso kad visgi kai girdi savo vaika zirzianti ar verkianti - stresuoji ir nori kuo greiciau ji paguost ir nuramint

5. 2018.11.27 08:06 (prieš 6 mėn.)

Aurelija89 parašė:
    Čia tik porą pavyzdeliu iš vienos dėžės kurią atvežė uošvis nes ji liepė 😂

O maniske anyta zaislus islaikius ir dave mums. Pagelte nuo senumo, bet kad ir neidomus siuolaikiniams vaikams. Net neziuri i ta puse o is tetos gavau tokio pat gerio, kaip jums dave drabuzius as kai duoda drabuzius, kurie kaip sarka marka, mainosi blizguciais, as vis tiek nerengiu, kad itikti, nes man tiesiog gaila iskreipti vaiko stiliaus pojuti ateity.

4
  6. 2018.11.27 08:09 (prieš 6 mėn.)

Aurelija89 parašė:

Hehe, bet vat laiko rubelius tiek metu 😁

1
  7. 2018.11.27 08:22 (prieš 6 mėn.)

mata3 parašė:
    O mane nervina net kai dovanoja rubus, nes kiekvienas pagal savo grozio supratima ir man paskui vaikas, kaip is cigonu taboro - mirgu margu 😂😂😂 isaugti isaugame ir …

O mes labai paprastai pasakę, kad mes geriausiai žinom ko vaikui reikia ir jeigu kažką nori, tegul dovanoja pinigais, o nes jau nupirksim tikrai reikalingą daiktą, dar paaiškinam, kad daug ką perkam internetu (jie nesinaudoja juo). Tai ir gaunam kupiūras ir dėl to labai džiaugiamės. Parodom ką nupirkom už tuos pinigus ir visi laimingi

3
  8. 2018.11.27 08:46 (prieš 6 mėn.)

Aurelija89 parašė:

Vajezau.. 😀 Užuojauta..
    Pas mus irgi buvo tops panasus atvejis, vyro teta atidavė savo dukrytės rūbus, kojinės..o tuomet mes auginom sūnų, o rūbeliai, ruzavi, su drugeliais, gėlytem 😀 is mandagumo paėmėm..

4
  9. 2018.11.27 08:48 (prieš 6 mėn.)

Augu parašė:
    Zinokit perduokit vyrui ta pareiga. Nes as taip darau.. man nemalonu jo seimai sakyti ko galima ko ne...aha pas mane dar ziauriau...uosviene gera ir nieko blogo nen…

Ech tas pavydas Bet kodėl negali močiutė anūke pasidžiaugti? Juk reikia džiaugtis, kad dukra turės mylinčią močiutę, o ne tokią kuri net dėmesio nekreipia. Ir tai vos savaitė per pusmetį, per kurią jos gali susipažinti viena su kita, o mamos ir dukros ryšys nuo to niekur nedingsta, jo jokie kiti žmonės nepakeis

5
  10. 2018.11.27 08:51 (prieš 6 mėn.)

as kaip ir kazkuri mamyte sake, uzdeciau nuotraukai viena karta ka nors, o siaip padeciau i sona, ir sakyciau veliau, kad jau isaugom. nes nu nei ismesti, nei neciort pasiusti, nei neimti

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
6,00 €
38 | 24,2 cm
15,00 €
92 | 2 - 2.5 m.