Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. 2019.05.19 10:23 (prieš 4 sav.)

To_the_Moon parašė:
    O gal ne google’i isvis ieskot reik apie tokius zmones 😳

Čia ir taip paprastiems mirtingiesiems suprantama ir aišku, bet kai kažkam paieška Google-vienintelis tiesos šaltinis, tai🙄... Esu sąmokslo teorijų ir feikinių tyrimų kėlėja gi, ginuosi, kaip išgaliu😁😅

4
  2. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 11:14 (prieš 4 sav.)

Gandriene parašė:
    As tikrai labai rimtai manau kad sita veikeja yra isitikinusi savo tiesomis, realiais moksliniais tyrimais ir naujovemis, naujienomis nesidomi. Nebent tik tuo atvej…

O as tai niekaip nesuprantu, ka kitos moterys veikia,kad sitaip intensyviai su ja pykstasi, irodineja savo tiesas kazkokias. Kam rupi isviso? Laiko svaistymas. Ji zada savo vaikus augint taip, as kitaip, kitos dar kitaip. Dar anksciau pati parasydavau, bet greitai susiprotejau,kad laiko svaistymas, kad visi gyvena savo gyvenimus, o cia kazkokia energijos vampyre dar gais mano laika. Geriau ta laika vaikams skirsiu. Patarciau kitoms ta pati daryt.

Asmeninis visu reikalas ir niekam nei jos nestumas nei jos vaikas, nei mano vaikai ar jusu ar kitu vaikai - nerupi. Kas kaip moka tas taip soka. Tiek susireiksmine visos del nieko.

Amzina kova ir pykciai del skiepu, zindymo, soskiu,gimdymo. Ir t.t man tai isvis nerupi ka kitu vaikai i burna deda. Ar piena ar misini ar soske ar ne. Koks mano reikalas? Tai todel ir nesuprantu kodel atsiranda zmoniu , kuriems labai rupi kaip kiti gyvena..

Cia tas vabalas matosi aiskiai, kad kompleksu turi milijona. Savimi nepatenkinta, todel atejus cia bando pasiekt isivaizduojamas kazkokias pergales. Nori geriau pasijaust. Tegul fantazuoja, duokit kelia.

Jokia normali asmenybe, neskirs tiek laiko rasydama forumuose ir skleisdama apsurdiska negatyva. Su asmenybe kazkas negerai. Dar nestumo laikotarpis...baisu ir galvot. Tikiuosi pasveiks.

14
  3. 2019.05.19 11:22 (prieš 4 sav.)

A ir G parašė:
    Nemažai čia motetų yra matę tavo nuotraukas ir žino tavo asmenybę.. Nu nepyk, bet tu niekuo neišsiskiri, ta prasme paprasta moteris, nei gražuolė nei turtuolė..

Žinotum mano asmenybe tai pasakytum visom kas aš tokia,kadangi nežinote tai belieka tik kalbėti,bet žinoma juk geriau manyti ir tureti bent koki paveikslą apie kita žmogų net jei tas paveikslas tėra įsivaizduojamas😂

4. 2019.05.19 11:22 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    O as tai niekaip nesuprantu, ka kitos moterys veikia,kad sitaip intensyviai su ja pykstasi, irodineja savo tiesas kazkokias. Kam rupi isviso? Laiko svaistymas. Ji z…

Aš jau anksčiau buvau užbraukus brūkšnį bendravimui ir replikavimui su šia persona. Dėl toksinių medžiagų buvimo drabužiuose info įkėliau bendrai diskusijai mamoms, po kilusių ginčų, nes pačiai aktualu ir norėjosi paremti bendrą vyraujančią nuostatą, kad naujų rūbų plovimas tai ne perdėto sterilumo ieškojimas. Bet nors mano tekstas ir neadresuotas asmeniškai Vabaliukui, būtinai turi primesti savo nuomonę ir pasisakyti bet kokia tema. O dar kai apkaltina, kad esu nepatikrintų šaltinių kėlėja, tai įsitraukiau vėl į tiesioginį šaršalą, prisipažįstu😣

1
  5. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2019.05.19 11:25 (prieš 4 sav.)

fleur68 parašė:
    Ar jūs suprantate, kad Prancūzijos valstybės institucija, vykdanti tyrimus dėl šalies rinkoje

Matote jus net užpikote,nes aš teisi,ne pasauliniu lygiu tie mokslininkai neturi būt žinomi,bet įvedus vardą ir pavarde,bent prancūzų kalba rezultatą nors viena turėtų išmesti,šiuo atveju informacijos lygiai 0

6
  6. 1 m. 2 sav.

2019.05.19 11:25 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    O as tai niekaip nesuprantu, ka kitos moterys veikia,kad sitaip intensyviai su ja pykstasi, irodineja savo tiesas kazkokias. Kam rupi isviso? Laiko svaistymas. Ji z…

Galvojau vabaloidas viena neturi ka veikt, o cia visa armija tokiu Kuo greiciau visos supras, kad ji nenormali ir paliks ja ramybeje tuo greiciau isivyraus ramybe TD

6
  7. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2019.05.19 11:29 (prieš 4 sav.)

fleur68 parašė:
    Kadangi PDF nuorodos neatsivertėt kaip matau, va, copy/paste dalies sąrašo žmonelių, rengusių studiją. Pasieškokit googlėj, gal ką iškapstysit🙄😣

M. Luc BELZUNCES Pirma kurį patikrinau iš sąrašo ir vėl nerasta,aš gi sakiau jog samokslo teorijų šalininkai visada įrašo į tyrimus neegzistuojančius asmenis,sėkmės toliau skleisti dezinformacija

5
  8. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.05.19 11:40 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    M. Luc BELZUNCES Pirma kurį patikrinau iš sąrašo ir vėl nerasta,aš gi sakiau jog samokslo teorijų šalininkai visada įrašo į tyrimus neegzistuojančius asmenis,sėkmės…

Tau internetą atjungė? tik prieigą prie TD paliko?

3
  9. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.05.19 11:42 (prieš 4 sav.)

118 publikacijų žmogus parašė, vabalas nei vienos nerado va čia tai sugebėjimai

8
  10. 2019.05.19 11:46 (prieš 4 sav.)

aureja12 parašė:
    118 publikacijų žmogus parašė, vabalas nei vienos nerado va čia tai sugebėjimai

O jus žiūrėjote daugiau informacijos tame puslapį ar tik pirma pastraipa kaip visada ?Nes jei parašė tiek publikacijų tai nors į viena iš jų turejo būt tiesioginis nukreipimas su jo vardu ir pavarde,baikit dar jus nesąmones čia rašinėjusi.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras