Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. 2019.05.19 13:04 (prieš 4 sav.)

2. 2019.05.19 13:15 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Suprantu jusu pozicija. Jeigu ji nori renkt savo vaika naujais rubais tegul rengia, tegul neskalbia. Koks skirtumas mums visoms. Nereikia didelio proto, moksliniu …

Gerai kad vabalas suvokia kad rubus aplamai reikia skalbti Nes jei po kiekvieno kudykio sysiu ar kaku imtu vis nauja drabuzi ir tik etiketes nulupijetu tai tada jau butu liudna 😂😂😂

3. 2019.05.19 13:53 (prieš 4 sav.)

smalsuolesu parašė:
    Gerai kad vabalas suvokia kad rubus aplamai reikia skalbti Nes jei po kiekvieno kudykio sysiu ar kaku imtu vis nauja drabuzi ir tik etiketes nulupijetu tai tada …

man idomu dwr paliko ar tarkim vaisius plauna pries valgant, ar cia irgi gal ismyslas

3
  4. 2019.05.19 13:57 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Žinotum mano asmenybe tai pasakytum visom kas aš tokia,kadangi nežinote tai belieka tik kalbėti,bet žinoma juk geriau manyti ir tureti bent koki paveikslą apie kita…

Ane, Agne?

7
  5. 7 m. 9 mėn.

2019.05.19 14:45 (prieš 4 sav.)

Bet ar aukšto lygio taip žmogus gali kalbėti?
    Matosi iš kalbos, kad pati patyrė jaunystėje begale traumų, ir jos baimė, kad tik jos dukra nepatirtų to, ką ji pati išgyveno. Ji pikta ant viso pasaulio.
    Linkiu tau pasveikti 🙏

5
  6. 2019.05.19 14:47 (prieš 4 sav.)

A ir G parašė:
    Ane, Agne?

Jei nori galiu būti ir Agne,jau atsimenu šita vardą yra minėjusi ir Tamsta,matau jog ne tu viena isivaizduoji jog mane žinai

7. Gabija 8 m. 4 mėn.
    Austėja 9 m. 6 mėn.

2019.05.19 14:47 (prieš 4 sav.)

Amir parašė:
    Bet ar aukšto lygio taip žmogus gali kalbėti?
    Matosi iš kalbos, kad pati patyrė jaunystėje begale traumų, ir jos baimė, kad tik …

Nu ji konkreciai neadekvati, turbut tas vadinamas laido riteris, nes jei ir realybei ji tokia neadekvati tai turbut nespeja dantu statytis 😳

5
  8. 7 m. 9 mėn.

2019.05.19 14:48 (prieš 4 sav.)

Dovile Be parašė:
    Nu ji konkreciai neadekvati, turbut tas vadinamas laido riteris, nes jei ir realybei ji tokia neadekvati tai turbut nespeja dantu statytis 😳

😂🤣 turbūt

1
  9. 2019.05.19 14:55 (prieš 4 sav.)

Dovile Be parašė:

Žmonėm nepatinka tiesa,visada už ją pyksta ir pyksta ant žmogaus kuris išdrįsta ta tiesa pasakyti,visi dabar pripratę jog visi turi būt tolerantiški ir nutylėti ir ypač lietuviai kurie geriau nuleis galva ir patylės negu pasakys jog karalius nuogas,aš nebijau nieko ir mėgstu sakyti žmonėm tiesa apie juos ir jų netinkamus poelgius.Ypač patinka sugriauti visuomenės taisykles,nes dauguma jūsų esate sukaustytos tuom ką žmones pasakys jei padarysiu taip ar taip,užsienį žmones yra laisvi jum dar toli iki to,jog nebijotumėte būti savimi,ir ką pastebėjau jog kartais mano pasakymai jumis išlaisvina nes nors sekundei tampate tuom kuom iš tiesu esate,net ir šitas tavo pasakymas apie išmuštus dantys labai daug pasako apie tave kaip asmenybe.

3 4
  10. 2019.05.19 15:16 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Žmonėm nepatinka tiesa,visada už ją pyksta ir pyksta ant žmogaus kuris išdrįsta ta tiesa pasakyti,visi dabar pripratę jog visi turi būt tolerantiški ir nutylėti ir …

Va butent. Zmones pyksta uz tiesa. Va sitoj vietoj jus teisi. Tik apibudinot ne kitas, o save. Nes kaskart isgirdus tiesa pykstate ir pradedat putotis

7
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras