Kiek kainuoja remontas?

Komentuoti
  1. Gabrielius 4 m. 11 mėn.

2019.03.23 23:30 (prieš 3 sav.)

Sveiki! Gal kas neseniai darėtės kapitalinį remontą? Noriu paruošti vaikui kambarį, taigi galvoju kiek gi čia reikės susitauoyt pinigėlių

2. 2019.03.23 23:41 (prieš 3 sav.)

irins parašė:

As tikrai nemanau, kad kas gali atsakyti i jusu klausima, jug vieni gali kambari isirengti uz 200 euru, kitiems 2000 per mazai is savo patirties galiu pasakyti tik tiek - praktiskai visada pradejus statybas ar remonta issileidzia daugiau nei planuota. Ypac ivedus eura, statybos ir remonto priemoniu kainos isaugo kelis kartus.

3. 8 m. 9 mėn.

2019.03.24 00:33 (prieš 3 sav.)

Tikrai remontas remontui nelygus. Mes prieš 7metus darėm savo buto kapitalinį, bet jau visiškai kapitalinį. Su sienų griovimais, naujais langais, grindim, visais naujais baldais, technika ir t.t. kainavo 100tūkst. Litų.. bet čia jau iš pagrindų viskas daroma buvo. Bet jei naujų grindų ir langų nereikia, tai daug ką ir patiems galima pasidaryt ir tikrai daug nekainuos..

4. 2019.03.24 03:40 (prieš 3 sav.)

irins parašė:

Pagalvokite taip. Viskas priklauso nuo smulkmenų. Kapitalinis remontas labai plati sąvoka.

Aš pagalvočiau šituos dalykus skaičiuojant remonto darbus.
    *keisit grindys? Jei taip tai viskas priklauso nuo senų grindų stovio ir tipo, vienas galima atgaivinti kitas reikia keisti, o ir svarbu kas dar dedasi po grindimis, gal tada geriau tiesiog tiesti kiliminę dangą?
    *Langai, reikalingi apdailos darbų ar ne?
    *Sienos ar dažytos ar tapetuotos dabar ir kas norima daryti? Ir kiek reikia špakliavimo darbų.
    *lubos dažomos ar kitų idėjų yra?
    *elektros darbai daromi? Ar paliekama?
    *apdailos darbai kokie norimo?

Esmė kad galima sutilpti į labai menką sumą, bet ir galima išleisti labai daug.

5. 2019.03.24 07:13 (prieš 3 sav.)

Pritariu, kad kainos niekas nepasakys. Tarkim tapetai. Jų kaina nuo 2 iki 82 eurų už ruloną. Laminatas 10,5 - 34 eur už kvadratinį metrą. Net išsirinkus už kažkokią kainą labai skiriasi koks kambario plotas ir išdėstymas. Tarkim kambarys su dviem dideliais langais sunaudos mažiau tapetų už tokio paties dydžio bet su vienu mažu langu. Laminato kiekis iš viso labai priklauso nuo grindų išdėstymo. Va pas mus koridoriukas 4 kvadratų. Bet laminato reikėjo 6 kvadratų. Nes jo toks ilgis ir plotis, kad pjaunant ir dėliojant turi sunaudoti 6 kvadratus gražiam vaizdui gauti. Kitaip tektų dėlioti vieną kampą iš visokių atraižų Po laminatu dedami paklotai dar. Su dažais irgi. Kaina labai priklauso kokią firmą rinksitės, ir ypač - kokio ryškumo spalvą rinksitės. Mes virtuvėje sutaupėme 26 eurus pasirinkę tik vienu atspalviu šviesesnę geltoną Gal kambarys nedidelis ir užteks mažo indelio, o gal jo sienos 1,5 metro ilgesnės ir mažo indelio tik dėl to pritrūks - teks didelį pirkti. Ar reikės špakliuot, kiek daug, kas špakliuos (meistrų darbas šiais laikais dažnai kainuoja antra tiek ar net daugiau nei medžiagos). Langus keičiant irgi kaina labai skiriasi priklausomai nuo dydžio, ar norėsit kad tik atsidarytų, ar ir kad viršuje atsivertų, ar norėsit B energetinės klasės ar A+ ir pan.

Nueikit į senukai.lt arba ermitažas.lt ir ten pasidairykit, kokių medžiagų norėtumėt. Tada pasiskaičiuokit maždaug kiek rulonų tapetų/dažų indelių (dažyt reik dviem sluoksniais) reikės. (Į dažų indelių kainą neįskaičiuojama spalva man rodos. Ji kainuoja atskirai, priklausomai nuo intensyvumo). Išsirinkit grindų dangą ir pan. Langų kainos pasiieškokit langų gamintojų puslapiuose. Jei norėsit keisti duris irgi. Žodžiu viską susisumuokit ir tada būtinai pridėkit prie tos sumos 30% (čia yra daugybės žmonių patirtim paremta statybų/remonto kainos išsipūtimo statistika). Tada maždaug matysit kiek realiai kainuotų

6. 2019.03.24 08:00 (prieš 3 sav.)

Ka jus laikot kapitaliniu? Kaip supratau norit tik suremontuoti vaiko kambari? Tai čia jau kaip ir anksciau minejo, labai priklauso nuo jusu noru. Galima isleisti 100eur tiesiog patiems istapetavus sienas, galima isleisti ir 1000 keiciant viska ir renkantis brangias medziagas. Mes siuo metu remontuojam vonia su tualetu,tilpsim i 1500,keitem viska. Kiti vien uz pacia nauja vonia ar unitaza tiek sumoka dar daug priklauso nuo to,ka patys mokat/galit pasidaryti. Zodziu labai daug visko susideda i galutine kaina,tai jei norit konkretesnių atsakymu, turit detaliai aprasyti kaip yra dabar ir kokio galutinio rezultato tikites. Mums asmeniskai vieno kambario kapitalinis remontas be langu keitimo kainavo apie 500-700eur,bet vyras viska dare pats.

7. Gabrielius 4 m. 11 mėn.

2019.04.01 10:05 (prieš 2 sav.)

Ačiū už komentarus!

Žinutės parašytos: