Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 6 m. 9 mėn.

2019.05.24 22:03 (prieš 3 sav.)

creative parašė:
    is esmes man ir masazuose buvo nepatogu,

Kiek kartų po op vaisciojot į masažus? Ar padedavo?

2. 2019.05.24 23:53 (prieš 3 sav.)

O tie masazai butini? Nes man daktaras net neuzsimine apie masazus 🤔

3. 2019.05.25 07:49 (prieš 3 sav.)

Ne as siaip i nugaros tai nemalonu buvo pradziok gulet ant pilvo, baisu buvo kad perspaus bet kai normaliai atlauze, tai ir savijauta pagerejo, nes nebeliko tos baimes ir noro kuprintis

4. 2019.05.25 09:18 (prieš 3 sav.)

Saulytė5 parašė:

5. 2019.05.25 09:19 (prieš 3 sav.)

As skaiciau kad reikia krutine masazuot bet supratau kad paciai 🤔🤔

6. 2019.05.25 12:24 (prieš 3 sav.)

creative parašė:
    Zinokit man ilgai viena kruti vis padurdavo, ypac per ovuliacijas bet ji buvo ir daugiau kankinta is esmes man ir masazuose buvo nepatogu, sportuojant kazkaip d…

Kur cia tokius spec masazus lankote? Kodel jums sake lankyti?

7. 2019.05.25 12:25 (prieš 3 sav.)

Mama.. parašė:
    Kur cia tokius spec masazus lankote? Kodel jums sake lankyti?

As supratau krutu masazai

8. 6 m. 9 mėn.

2019.05.26 00:19 (prieš 3 sav.)

Saulytė5 parašė:

Grožio chirurgijoje po op juos du dovanoja, o paskui nori eini papildomai nori ne. Sakė greičiau atleidžia krutine, ji lengviau atsistato į vietą, issivaikscioja oras ir skysčiai. Kraujotaka susinormalizuoja ir t.t..

Aiste111 parašė:
    As skaiciau kad reikia krutine masazuot bet supratau kad paciai 🤔🤔

Na taip kaip kineziterapeutas pamasazuoja visą 30min krūtis, pilvą, pazastis, kaklą, pačius ir stuburą, taip pačiai nepavyktų nieku gyvu. O ir paspaudimai tam tikrose vietose stipresni- silpnesni, aš manau jie išmano savo darbą 🙂 tik va įdomu kiek kuri iš jūsų kartu lanketes. Nzn kiek kartų dar apsilankyti. P.s. sakė geriausias rezultatas kas antrą dieną.

Mama.. parašė:
    As supratau krutu masazai

Taip klausiau apie krūtų limfodrenazini masažą 🙂

9. 6 m. 9 mėn.

2019.05.27 12:20 (prieš 2 sav.)

Va merginos prisegu atmintinę kurią man po op. davė gydytojas, ten parašyta ir apie masazus 🙂

4
  10. 2019.05.27 15:26 (prieš 2 sav.)

Sveikos
    prisijungiu ir aš prie Jūsų grupės. Planuoju rugpūčio mėn. operaciją pas D.Daunoravičių. Ūgis 1,76m, svoris 58kg, dabartinė krūtinė 75AA. Planuojame 320ml anatominius implantus. Gal kas turit kokių atsiliepimų apie chirurgą? Konsultacija taip staigiai prabėgo, kad turiu dar begales neatskytų ir vis kylančių klausimų...
    Gal kas atsilieptų, kas pas jį darėtės? O gal yra bendra info, kuri pas ką ir kokius dėjosi? Ačiū!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras