Privačios mokyklos Lietuvoje

Komentuoti
  1. 2017.02.23 16:13 (prieš 2 m.)

Laba diena,

Ar yra lankiusiųjų ar lankančiųjų privačiąsias (pvz., "Karalienės Mortos mokykla", "Šiuolaikinės mokyklos centras", "Demokratinė mokykla" ir pan.) mokyklas Lietuvoje vaikų tėvų? Kokios jūsų nuomonės apie šias mokyklas? Ar galite palyginti valstybines ir privačias mokyklas Lietuvoje (jeigu, aišku, vaikas lankė ir vieną, ir kitą)? Pasidalinkite įspūdžiais, nuotaikomis, mintimis, nuomonėmis apskritai.

2. Susituoke :) 9 m. 9 mėn.
    Kartu :) 12 m.

2017.02.23 17:49 (prieš 2 m.)

rūta-pinavija parašė:
    Laba diena,

As lankiau Siuolaikines mokyklos centra tiksliau ja baigiau anksciau ji buvo fainesne (gal del to, kad as ja lankiau??). Ar leisciau i ja savo vaika? Turbut ne, nes pamokos kaip pamokos plius ale kazkoks projektas, o siaip tada gali leisti i valstybini darzeli plius kokia papomokine veikla, tad ir pigiau ir vaikas lankys tai ka nores

3. 2019.01.09 15:39 (prieš 3 mėn.)

Gal yra lankančių Šiaurės licėjų?Dėkinga už bet kokią informaciją.Jeigu nenorite rašyti viešai,rašykite asmeniškai!

4. 2019.03.09 08:34 (prieš 1 mėn.)

Sveiki,
    Gal turite atsiliepimų apie Socratus,Šiaurės licejų ir palaimintoji Matulaičio mokyklas?Mano rasta informaciją apie jas kaip apie numirėlius -arba nieko,arba šiek tiek gerai

5. 2019.04.03 10:04 (prieš 2 sav.)

Dar domina Humanistinė mokykla ir Taškiaus pradinė Mokslo ir Menų mokykla

Žinutės parašytos: