torri parašė:
mes tai vis is seses juokiames, ja ir ramino, kad maksimum 4kg bus termino diena, o pagimde 37 savaiciu 4,6kg, vat ir tikslumas![]()
tai daugumai taip buna
torri parašė:
mes tai vis is seses juokiames, ja ir ramino, kad maksimum 4kg bus termino diena, o pagimde 37 savaiciu 4,6kg, vat ir tikslumas![]()
tai daugumai taip buna
Lūšiukė parašė:
koks aparatas ir specialistas geras bebutu, bet svorio tikslaus visiems vaikams nenustatys, nepamirsk, vieni buna putlesniais zandukais, kiti storesnem kojytem, treti dar kokiu nors skirtumu, nei standartaso visiems matuoja tuos pacius standartinius kelis matavimus, galva, krutines apimtis, jei neklystu ir slaunikaulis, o juk skiriasi zmoniu kuno sudejimas
man kai buvo su mazuoju, pries termina padare skana, ''nustate'' kad suletejas vaiko augimas ir jis nors ir pernesiosiu bus nedidesnis kaip 3.5kg, specialistas manau geras dare, nes pas mus ligoninej istisai juos daro, per diena ismatuoja ne viena desimti leliuku, bet va vistiek apsiriko ant svorio, gime 4.3kg vaikas
bet ko noreti, kai gime iskarto putliais zandais, o juk ju nematuoja
![]()
Va matai, ir dar kokia iškalbinga frazė "sulėtėjęs vaiko augimas"... uj, putlūs žandukai :)) noriu, noriu savo lėliukės.
Na, paskutinį kartą kai darėmės, o tai buvo prieš pusę mėnesio, pasakė, kad svoris yra 1,888 kg. Tai yra mažesnis už visus vidurkius, ir neva vaikas kol kas "prisitaiko prie mamytės" (nepavartojo "sulėtėjęs" arba koks "atsilikęs" :))) . Kaip bus toliau - neaišku. Gali paaugti sparčiai, gali ir ne...
Šiaip ne dėl savęs man baugu, apskritai, nebijau aš nei to skausmo, kiek prasivoliojau leisgyvė kas mėnesį su mėnesinių skausmais, nesuskaičiuosiu, ir šiaip esu ištverminga skausmui, nors aišku labai nesinorėtų CP (ir kad stuburą man nuskausminamaisiais badytų, nenoriu apskritai tų nuskausminamųjų...) Kirps, pjaus, nesvarbu, išgyvensiu, vistiek tai baigsis, nors kasdien bandau save įtikinti, kad taip nebus.
Noriu kad dukrytei kuo lengviau būtų gimti, dėl to įvertindama savo sudėjimą, manau, kad tą gelį dėl visa ko slaptoj kišenėj praverstų turėti... Va tep.
Rastvita parašė:
Laikykis dar trupuciukaMan snd irgi kamuoja paruosiamieji, susitraukineja gimda skaudziai ir pilvas labai kieteja
![]()
Dekui ,mergytes :)) Aciu dievui nepagimdziau ,istikro dar nelabai noreciau,nes laiko siek tiek dar yra . Tik va jau nugara nerealiai skauda,matyt,jau kunas ruosiasi gimdymui ..
Mildosius parašė:
Dar nesumasčiau, bet manau, kad norėčiau jog ji būtų šalia, kadangi vaiko tėvelio nenoriu matyti akyse, tai mano atrama ir palaikymas didžiausias - mamatik nesinori, kad ji pergyventų labai.
Uch, tada taip. Žinai, aš pastebėjau, kad visi tie rengiami seminarai neštukėms nelabai taktiški ta prasme, kad ten nuolat minimi tėveliai, jų pagalba, parama, jų elgesys ir t.t. Ir kad nelabai smagu tai girdėti toms mamoms, kurių vyrai ne tokia geri, ar jų net nėra šalia... Tas mane kažkaip švelniai papiktino, kai buvau.
Laikykis, stiprybės tau jau greitai turėsi savo džiaugsmelį, viską ir visus tas džiaugsmas atstos...
Mildosius parašė:
Kai nesmagu,na nedaug jau ir liko laukt,gal anksciau laiko kleckas nori isvysti pasauli.
Labai nesmagu,neramios kojos,skausmai,na bet mes stiprios,nedaug mums visoms ir beliko
Editute parašė:
Uch, tada taip. Žinai, aš pastebėjau, kad visi tie rengiami seminarai neštukėms nelabai taktiški ta prasme, kad ten nuolat minimi tėveliai, jų pagalba, parama, jų elgesys ir t.t. Ir kad nelabai smagu tai girdėti toms mamoms, kurių vyrai ne tokia geri, ar jų net nėra šalia... Tas mane kažkaip švelniai papiktino, kai buvau.Laikykis, stiprybės tau jau greitai turėsi savo džiaugsmelį, viską ir visus tas džiaugsmas atstos...
![]()
nesekmingus kursus matyt pasirinkai
as kur lankiau tai niekad neakcentavo butent vyru, visad kalbejo apie artimuju pagalba, kad ir kas tai butu.
Editute parašė:
Uch, tada taip. Žinai, aš pastebėjau, kad visi tie rengiami seminarai neštukėms nelabai taktiški ta prasme, kad ten nuolat minimi tėveliai, jų pagalba, parama, jų elgesys ir t.t. Ir kad nelabai smagu tai girdėti toms mamoms, kurių vyrai ne tokia geri, ar jų net nėra šalia... Tas mane kažkaip švelniai papiktino, kai buvau.Laikykis, stiprybės tau jau greitai turėsi savo džiaugsmelį, viską ir visus tas džiaugsmas atstos...
![]()
Dėkui
nepergyvenu aš labai dėl to tik taip miela kai vyrai palaiko mamytes
Nieko aš dar atsigriebsiu. Daugiau galvoju apie savo mergytę, kad viskas būtų gerai, gimtų sveika ir kartu džiaugtumėmės gyvenimu. To ir visom linkiu
Mildosius parašė:
Dėkuinepergyvenu aš labai dėl to tik taip miela kai vyrai palaiko mamytes
![]()
Nieko aš dar atsigriebsiu. Daugiau galvoju apie savo mergytę, kad viskas būtų gerai, gimtų sveika ir kartu džiaugtumėmės gyvenimu. To ir visom linkiu![]()
Jau as pasakysiu geriau jo isvis nebutu negu koks smurtautojas ar siaip negeras. Va mano dukterecia auginosi dvynius be vyro ir ka viskas good. Visi aplinkui palaikem pagelbejom.
Mildosius parašė:
Man baisiausiai tie plyšimai, kirpimai kol kas atrodo..nors skausmui taip pat esu gana ištverminga, net neįsivaizduoju kas laukia.nors mama ramina, sako toks jausmas kad smarkiai užkietėję viduriai
![]()
mane su pirmuoju kirpo, bet... kad kirpo suzinojau tik kai akusere pasake kad dabar siusiu, pasiruosk, nu tipo biski paskaudes, bet irgi beveik nejutau
25 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
105 testuotojų vertinimai