2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.01.30)

1. 2018.01.29 21:59 (prieš 1 m.)

Čia buvo diskusija apie būdravimą - nuo kada pradėti užimti vaiką būdravimo metu? Ir kuo?

Maniškės atrodo kol kas ir nelabai ką mato, dar tik šiom dienom pradėjo šiek tiek stebėti aplinką, tai palaikom autokėdutėj, kad daugiau nei lovoje matytų. Dar turim karuselę virš lovos, bet kol kas į ją nežiūri.

2. 2018.01.29 22:25 (prieš 1 m.)

marooni parašė:
    Gal kartais vgn buvote šiandien?

Ne aš Vilkaviškyje gimdysiu, kad nereiktų toli važiuoti namiškiams, jei ko prireiks plius ir taip neramu bus mergaitę palikus, tad arčiau namų- ramiau
    Labai tikiuosi, kad jau greit veikla prasidės, nes skatinimo labai nenoriu jau žinau, ką reiškia perskatinimas brrrr

3. 2018.01.29 23:20 (prieš 1 m.)

Fober parašė:
    Ne aš Vilkaviškyje gimdysiu, kad nereiktų toli važiuoti namiškiams, jei ko prireiks plius ir taip neramu bus mergaitę palikus, tad arčiau namų- ramiau

Aš taip pat su perskatinimo patirtim nekokia, tad viliuos sukandus dantis, kad pavyks naturaliai sulaukt. Laikau kumštukus už jus. ;)

4. 2018.01.29 23:28 (prieš 1 m.)

Labas vakaras??
    Man buvo nustatyta data sestadieni, aisku turejau daug vilciu ir anksciau sulaukt savo princeses bet ji visai dar niekur neskuba?? Dienos slenka labai letai, o nieko neiprasto nevyksta kas galetu suteikti vilties gimdymui Jau paranoja lengva prasideda kasvakara einant migdytis kad jau cia tuoj nubegs vandenys, gal jau sianakt!?? Labai sunku taip minutes skaiciuot, 3 vakara gimda labai susitraukineja, atrodo kad net oro pritruksta..bet tuom viskas ir baugiasi...

5. 2018.01.30 08:44 (prieš 1 m.)

Gabriellėėė parašė:
    Labas vakaras??
    Man buvo nustatyta data sestadieni, aisku turejau daug vilciu ir anksciau sulaukt …

Visiskai tave suprantu, man lygiai ta pati savijauta kiekviena kart keliantis galvoji gal db nubegs vandenys :))

1
  6. Tomute 8 m. 7 mėn.

2018.01.30 10:13 (prieš 1 m.)

mergaiciukke parašė:
    Visiskai tave suprantu, man lygiai ta pati savijauta kiekviena kart keliantis galvoji gal db nubegs vandenys :))

Tai ne as viena tokiom mintim gyvenu pasirodo. Man siandien terminas, bet lele spurda vidui duodasi ir neketina net lysti lauk. O jau visu aplinkiniu tas klausimas ....nu ar dar namie, jau veda is proto. Tas klausimas ar dar negimdau. Ir vyras siandien nubudo lyg ligos kabinamas nes darbe sedi keli sirgdami. Dabar nervinuosi kad nesusirgtu nes niekas jo i gimdykla neileis ir prie vaiko negales prieiti.

7. 2018.01.30 10:21 (prieš 1 m.)

aratukas parašė:
    Tai ne as viena tokiom mintim gyvenu pasirodo. Man siandien terminas, bet lele spurda vidui duodasi ir neketina net lysti lauk. O jau visu aplinkiniu tas klausimas …

Klausimas ar dar negimdau dar nieko tokio, bet kai paklausia TAI KADA GIMDYSI, tai jau zudo :))) tiesiog atrodo specialiai negimdai ;))

2
  8. 2018.01.30 10:56 (prieš 1 m.)

Gabriellėėė parašė:
    Labas vakaras??
    Man buvo nustatyta data sestadieni, aisku turejau daug vilciu ir anksciau sulaukt …

Man terminas buvo sestadieni. Nieko... jei pamaudzia pilva, uzmiegu ir ryte atsikeliu kaip ne nescia ? bet kaip sunku... greiciau pagimdyti norisi. Bijau ir nenoriu skatinimu. Turiu laiko iki 5dienio. Tada turiu apziura ir spres, ar dar galiu nesioti, ar reiks skatinti. Kiekviena vakara prasau savo maziuko, kad listu lauk... ?

9. Auguste 6 m. 10 mėn.

2018.01.30 11:02 (prieš 1 m.)

Aš šendien po apžiūros. Terminas šendien. Gavau siuntimą rytojui į patologinį. Žiūriu kitur neguldo. Įdomu kokia tvarka pas mus Panevežy, nes su pirmagime paguldė ir po 3 parų tik skatino. Labai norėčiau kad skatinimo neprireiktų.

10. tevu-darzelis.lt 9 m.

2018.01.30 12:09 (prieš 1 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-m-sausio-men-mamukai-2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.