2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.16 15:56 (prieš 1 mėn.)

jurateeee parašė:
    Raso intike,kad santariskiu g.2.parasykit ka jums ten sakys.o ka Vanagas pasake?svarbiausia,kad dar ir cia Ukmergej jus prieme

Vandenu per daug ir nustate vaikiuikui inkstuku patalogija... nori, kad butinai kitas dar apziuretu... dar ir pilva sutraukinet kaip tik ten pradejo reguliariai kas kelias min.. sedim ir laukiam jau.. bet lb jau ilgai nesirodo tas gydytojas...

2. 2019.04.16 16:03 (prieš 1 mėn.)

audriutia parašė:
    Vandenu per daug ir nustate vaikiuikui inkstuku patalogija... nori, kad butinai kitas dar apziuretu... dar ir pilva sutraukinet kaip tik ten pradejo reguliariai kas…

Na tikekimes jus greit apziures ir viskas bus gerai.parasykite kai jau apziures kitas daktaras ir ka pasakis.man kita savaite pas Kireiliene reikes,idomu ka man gero pasakis ji,dar ims jau ta tepineli ir speju gali man jau jinai prisikabint del svorio,nes jau 16 kg isviso kazkur priaugau😁

3. 2019.04.16 16:05 (prieš 1 mėn.)

Tai rašo, kad sukandus dantis ir nepatartina, nes kaklelio atsivėrimas priklauso nuo veido raumenų įtempimo, gal rėkti ir geriau, tik reikia išsižioti plačiai tariant raides A ar O. Ir nieks nesmerkia čia nieko, kiekvienas žmogus elgiasi kaip jam geriau, tik nereiškia, kad ir tau bus taip pat. Kiekviena moteris turi savo gimdymo istoriją😉

1
  4. Mamos berniukos 2 sav. 3 d.
    Mamos mergytė 10 m. 5 mėn.

2019.04.16 16:25 (prieš 1 mėn.)

Mamos, kurios darėte streptokoko tepinėlį. Per kiek dienų gavote atsakymą? Aš pridaviau kovo 26d. Jau du kartus buvau atsakymo, o jo vis nėra. Tai gal ten man ką rado ir ta bakterija auga toliau?

5. 2019.04.16 16:26 (prieš 1 mėn.)

Rami. parašė:
    Mamos, kurios darėte streptokoko tepinėlį. Per kiek dienų gavote atsakymą? Aš pridaviau kovo 26d. Jau du kartus buvau atsakymo, o jo vis nėra. Tai gal ten man ką ra…

Praeitą trečiadienį paėmė vakar atsakymas buvo

6. Mamos berniukos 2 sav. 3 d.

2019.04.16 16:29 (prieš 1 mėn.)

Rikti parašė:
    Praeitą trečiadienį paėmė vakar atsakymas buvo

Supratau. Tikiuosi atsakymas geras buvo.

7. 2019.04.16 16:33 (prieš 1 mėn.)

Man praeitą antradienį paėmė ir vakar gavau atsakymą-rado streptokoka teks susileisti antibiotikų... Bet raminu kad net geriau kad rado, nes gausiu antibiotikų, negu kad atsiranda bakterija vėliau ir negauni antibiotiku

8. Mamos berniukos 2 sav. 3 d.

2019.04.16 16:56 (prieš 1 mėn.)

saulesakmenelis parašė:
    Man praeitą antradienį paėmė ir vakar gavau atsakymą-rado streptokoka teks susileisti antibiotikų... Bet raminu kad net geriau kad rado, nes gausiu antibiotikų, …

Supratau. Svarbu, kad žinote savo situaciją ir galėsite naudoti antibiotikus. Teks skambinti į tą laboratoriją. Toks vaizdas, kad pasimetė mano tyrimas.

9. 2019.04.16 17:03 (prieš 1 mėn.)

Rami. parašė:
    Supratau. Tikiuosi atsakymas geras buvo.

Na atsakymas neigiamas, nors kažkodėl tikėjausi teigiamo

1
  10. 2019.04.16 17:09 (prieš 1 mėn.)

Tadammm parašė:
    Su skatinamais kai gimdai jau neina kentėti dantis sukandus. Neymanoma😔

Viskas imanoma, bet :
    1.Reikia nusiteikti, kad gimdymo metu tikrai jausites ne kaip kurorte
    1.Reikia suimti save i rankas. Mano daugelis zinomu moteru, kurios reke ar kitaip ardesi per gimdyma jau nuo isvaziavimo is namu buvo strese ir asarose
    3.Koks tikslas savo jegas isnaudoti rekimui?
    4.Jei zinote, kad esate jautri skausmui - nevaidinkit didvyres ir laiku paimkit epidura.
    As pati ne kart negimdzius, bet laukiu gimdymo kaip didziausios sventes, nes pamatysiu tai, apie ka svajojau koki 10 metu. Esu nusiteikusi imti epudura, jei pamatysiu, kad prarandu kontrole. Mano bendradarbe gimdys savaites skirtumu nuo manes, tai jau puse darbovietes prigasdinus, kad nesilauktu mane irgi megino jei jus tokiu patareju turit - neklausykit

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.