2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.17 07:38 (prieš 1 mėn.)

KristiS parašė:
    Na dauguma diskutuojate apie pati gimdyma ar baimes...o as kazkokia nenormali matyt, nes man prireike laiko susitaikyti su tuo, kad negimdysiu pati, ko labai noreja…

Labai suprantu jus, man ilgai maziukas nesiverte as naktim nemiegojau bes bijojau cp,kazkaip nors ir buvo ourmas gimdymas nesklandus,ilgas ir baisus vistiek norisi gimdyti vel.

2
  2. 2019.04.17 08:08 (prieš 1 mėn.)

Sveikos 😉
    ORO DREKINIMAS
    kaip drekinate ar gal zinot budu kaip nakciai padrekinti ora namie? Na, vienam kambary. Visalaik neigiau, bet vis delto turiu pripazint, kad yra ta problema. Diena viskas gerai, bet nakciai reikia. Nesu pasirizusi investuot dideles sumos i drekinimo aparata.

3. 2019.04.17 08:21 (prieš 1 mėn.)

Dar į šauksmų temą ;) esu stacionare ir šiąnakt "sudalyvavau" gimdyme. Jau migdžiausi, kai išgirdau besiblaškančios moters šauksmus iš gimdyklos, kad nebegaliu. Tada akušerės ir gydytojo balsus, kurie kažkaip ją įkalbėjo susitvarkyti kvėpavimą. Tada netrukus girdėjau raginimus stumti ir moters dejones, o dar po kokių 20 min ir kūdikio verksmą praėjau įvairius jausmus, pradžioje baimę, kad skaudės, paskui gailestį, tada norą, kad tai moteriai kuo greičiau ir lengviau viskas eitųsi, o galiausiai nubraukiau ašarą, kai išgirdau kūdikio verksmą. Galvojau,l ir kaip personalas kaskart atlaiko tokią įtampą... Tiek daug emocijų...

21
  4. 2019.04.17 08:26 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Vienos nori cp ir iesko kaip cia ji susiveikti,kitos bando visaip kaip isvengti. Jei jums ji paskyre,reiskia yra priezastis ir taip yra saugiausia jums ir jusu vaik…

Taip, zinoma, priezastis yra, ne viena vien todel ir pavyko susitvarkyti su tuo "liudesiu", nes galvoju apie tai, jog didele tikimybe, kad jei ir meginciau gimdyti pati, vistiek pasibaigtu cp, kas butu dar blogiau, nei dabar ramiai laukti paskirto...na taip, individualu, kai nezinai, kas laukia, tai ir nebijai. Zinociau, galbut kalbeciau kitaip

5. 2019.04.17 08:26 (prieš 1 mėn.)

SimonaIN parašė:
    Labai suprantu jus, man ilgai maziukas nesiverte as naktim nemiegojau bes bijojau cp,kazkaip nors ir buvo ourmas gimdymas nesklandus,ilgas ir baisus vistiek norisi …

Ir neapsiverte visdar :)? Ka prognozuoja daktarai?

6. 2019.04.17 08:38 (prieš 1 mėn.)

KristiS parašė:
    Ir neapsiverte visdar :)? Ka prognozuoja daktarai?

Apsiverte priprasiau😁

1
  7. 2019.04.17 08:40 (prieš 1 mėn.)

Saulėė parašė:
    Sveikos 😉
    ORO DREKINIMAS

As dedu slapius ranksluoscius ant radiatoriu, ir bliudus su vandeniu po radiatoriumi pakisu

1
  8. 2019.04.17 08:41 (prieš 1 mėn.)

SimonaIN parašė:
    Apsiverte priprasiau😁

Saunu, sveikinu ;) pas mane oziukas matyt

9. 2019.04.17 09:22 (prieš 1 mėn.)

Saulėė parašė:
    Sveikos 😉
    ORO DREKINIMAS

Yra aliexpresse nebrangių drėkintuvų, planuoju ant žiemos nusipirkti slogų prevencijai

10. 2019.04.17 09:27 (prieš 1 mėn.)

Visoms noriu patart dėl oro drėkinimo rankšluosčiais, indais su vandeniu, ar pigiais drėkintuvais. Atsargiai, drauge taip prisidrekino, kad jau metus kovoja su pelėsiu visur. Man atrodo jau geriau investuot daugiau į tokius reikalus

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.