RasaMoc parašė:
Šiandien pepco nesusilaikiau komplektukas uz 5e☺️
As dar 2 komplektukus nusipirkau, laukiu kol atsius🙈ir viskas sakiau, stabdysiu pirkimus iki 30 sav😂na dar lopsiukas-gultukas atkeliauja😂
RasaMoc parašė:
Šiandien pepco nesusilaikiau komplektukas uz 5e☺️
As dar 2 komplektukus nusipirkau, laukiu kol atsius🙈ir viskas sakiau, stabdysiu pirkimus iki 30 sav😂na dar lopsiukas-gultukas atkeliauja😂
RasaMoc parašė:
Šiandien pepco nesusilaikiau komplektukas uz 5e☺️

vis stebiuosi kokie maži jie vos gimę būna pažiūrėjus į šliaužtuko dydį.
Pedita parašė:
Kas daresi antikunius ar greitai atsakymas atejo?
Per para
S@msung parašė:
Apžiūra echoskopu truko kiek daugiau nei pusvalandį, bet turbūt todėl, kad gydytoja norėjo pamatyt visas širdies kameras, o mergina miegojo pasisukus ne taip, kaip…
Nu va, aš jau irgi po vizito. Viskas gerai, atitinka laiką. Viską nuodugniai ištikrino, viskas atitinka normose. Neturi prie ko prikibti. Sveria 341 gr. Nu tai esu laiminga! Dabar jaučiu, kaip duodasi pilve. Nes jau 3D nuotraukoje matėsi, kad nebepatenkinta gyventoja. Ir patvirtino, kad gyvena mergina!🥰
RasaMoc parašė:
Šiandien pepco nesusilaikiau komplektukas uz 5e☺️
Doviliukassss parašė:
Neatsilaikiau ir aš 🙈
Tik iš kitur pirkau🥰👌
Koks mielas ir labai mergaitiškas 🥰 labai gražus.
Gregau parašė:
aš vakar tokį nupirkau. Nu negaliu koks fainutis.vis stebiuosi kokie maži jie vos gimę būna pažiūrėjus į šliaužtuko dydį.
![]()
Va va. O maniske dar 56d katik gimusi skendo ir laaabai per dideli buvo
Liepa1234 parašė:
Aš savo zuikiui va kokį užsakiau, kad pasiutusakiau iš ligonines taip parsivešiu, nes jis su pūkeliu, tai nesušals
![]()
🤩
Koks grožis🥰gal pasidalintumet is kur uzsakinejot.aciu
10 testuotojų vertinimai
11 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai