BELLAKT mišinukai (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2018.09.22 21:04 (prieš 1 mėn.)

raske2 parašė:
    Sveikos. Maniske turi alergija karves pienui. Tai mums tinka GA misinukas ar geriau is bellakt sojos reiktu?

Bandykite geriau Ga misinuka. Nes sojos tai berods tinka tiems kas ne tik turi alergija pieno baltymui bet ir laktozei. Tik tiek kad Ga misinukai yra su dalinai suskaidytu baltymu,jeigu alergija stipri gali tekti gerti misinuka kur dar daugiau suskaidytas baltymas,kaip aptamil allergy care arba frisolac pep.

2. 2018.09.22 21:09 (prieš 1 mėn.)

Jurgi Tukas parašė:
    Bandykite geriau Ga misinuka. Nes sojos tai berods tinka tiems kas ne tik turi alergija pieno baltymui bet ir laktozei. Tik tiek kad Ga misinukai yra su dalinai sus…

Aciu. Nes aptamil labai kartus ir negeria man. O si bellakt geria,lyg ir neberia jos,tad tikiuosi kad tinka.

3. 2018.11.07 17:05 (prieš 1 sav.)

Sveikos, parduodu Bellakt Optimum, Immunis, AP mišinukus. Kadangi ne tik parduodu, bet ir pati išbandžiau įvairius, konsultuoju ir patariu jų klausimais, tai kreipkitės jeigu turėsite abejonių Pati esu iš Vilniaus, bet siunčiu į kitus miestus per lpexpress (geromis kainomis).

4. 2018.11.09 20:08 (prieš 1 sav.)

lauruszka parašė:
    Sveikos, parduodu Bellakt Optimum, Immunis, AP mišinukus. Kadangi ne tik parduodu, bet ir pati išbandžiau įvairius, konsultuoju ir patariu jų klausimais, tai kreipk…

Sveiki. Gal galit plačiau aprašyti apie šį misinuka? Nes jo rūšių gra daug, o rusiškai man nelabai skaitosi. Nes mažylė kankinasi su vidurių kietejimu. Galvoju gal misinukas prie to prisideda, geria 3-4 kartus dienoje. Taio pat alergiška pienui, bet nuo mišinių neberia

5. 2018.11.09 20:55 (prieš 1 sav.)

Puuppaa parašė:
    Sveiki. Gal galit plačiau aprašyti apie šį misinuka? Nes jo rūšių gra daug, o rusiškai man nelabai skaitosi. Nes mažylė kankinasi su vidurių kietejimu. Galvoju gal …

Jeigu kieteja pilvukas reikia maziukui duoti Belact Comfort

6. 2018.11.09 21:02 (prieš 1 sav.)

amsterdame parašė:
    Jeigu kieteja pilvukas reikia maziukui duoti Belact Comfort

Netokia jau ir maža, jau pusantrų metų

7. 2018.11.09 21:04 (prieš 1 sav.)

Puuppaa parašė:
    Netokia jau ir maža, jau pusantrų metų

Tai jums jau nereikia misinuku;)

8. 2018.11.09 21:56 (prieš 1 sav.)

amsterdame parašė:
    Tai jums jau nereikia misinuku;)

Dar reikia o paprasto pieno negaliu duoti nes išberia

9. 2018.11.10 12:47 (prieš 1 sav.)

Sveikos. Susidurem su bedon. Mano pieno neuztenka, reikia primaitinimo. Bandem aptamili, pradejo lb atpylineti. Pirkom aptaml ar-uzkietejo viduriukai ir vos jraujuko yra ismatose. Daviau davar aptamil paprasta, iskart atpyle. Kaip tie belakt misinukai? Koki patartumet?

10. 2018.11.10 14:54 (prieš 1 sav.)

Nepriklausomybe parašė:
    Sveikos. Susidurem su bedon. Mano pieno neuztenka, reikia primaitinimo. Bandem aptamili, pradejo lb atpylineti. Pirkom aptaml ar-uzkietejo viduriukai ir vos jraujuk…

Belact AR arba Belact comfort. Mums pilvuko kietejima iskarto sutvarke;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras