Bylos atnaujinimas pasirašius susitaikymo protokolą

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.07.16 08:54 (prieš 4 m.)

  Po avarijos, per kurią nukentėjo mano visa šeima, kaltininkė atsiprašė bet niekaip negalėjo paaiškinti kodėl išvažiavo į priešpriešinį eismą ir trenkėsi į mano vairuojamą mašiną. Manėme kad kažkas negerai su sveikata jos,be to ji nuolat mums skambino ir siūlė taikytis. Pagailėjom, susitaikėm (buvo ir advokato spaudimas, kad vistiek nieko daug negausit, tai kam čia vargt). Nebuvo mums paaiškinta, kad jos ir valstybė nebaus: kad negaus baudos ir nebus atimtos teisės. Taigi pasirašėm susitaikymo protokolą ir gavom ikiteisminio tyrimo nutraukimo patvirtinimo dokumentą. Kai tik pasirašėm susitaikymo protokolą, dar policijoje kaltininkė prisipažino, kad užmigo prie vairo. Jau praėjo beveik metai, bet mes vis dar kenčiam nuo šio įvykio. Man dar rasta galvos trauma, su pasekmėm, kuri nebuvo įrašyta į bylą. Jaučiam, kad teisybė nebuvo atstatyta. Ar galima kažką dėl šito padaryti? Ar galima susitaikymo protokolą panaikinti? Mums nereikia pinigų, norim, kad kaltininkė atsakytų prieš teismą dėl tikrųjų nusikaltimo padarymo priežasčių.

  2
 2. Viktorija 2 m. 2 sav.
  Ąžuolas 4 m. 7 mėn.
  Jonukas 9 m. 10 mėn.

  2014.07.16 13:31 (prieš 4 m.)

  manau reikia kreiptis i teisininka,kuris viska paaiskins

  o jei moteris buvo pervargus ar dar ka,todel ir uzsnudo.gi ne girta.o seip manau kad susitaikius vel pradet knistis po viska is naujo,niekas neleis

  1
 3. 2014.07.16 13:48 (prieš 4 m.)

  kreipkites i teiaininkus,nepasiduokit. uzsnudimas prie vairo ne pasiteisinimas.juk jeigu jaute nuovargi,kam sedo uz vairo? pati turejau baisia avarija ir begalo gailiuos ,kad kaltininkas liko nenubaustas,o as iki siol gyvenu su pasekmem.

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.07.16 15:09 (prieš 4 m.)

  misdrieziuke parašė:
  manau reikia kreiptis i teisininka,kuris viska paaiskins

  kiek žinau, kad sėdimas už vairo pavargus ar sergant irgi yra sunkinanti aplinkybė.

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.07.16 15:10 (prieš 4 m.)

  snaigele parašė:
  kreipkites i teiaininkus,nepasiduokit. uzsnudimas prie vairo ne pasiteisinimas.juk jeigu jaute nuovargi,kam sedo uz vairo? pati turejau baisia avarija ir begalo gai…

  aš irgi tą patį galvoju. kad ATSAKINGAM žmogui taip nebūtų atsitikę, kad užmiega prie vairo. o kaltininkė reziumavo, kad "bet kam galėjo taip atsitikti". Nu ne bet kam.

  1
 6. Viktorija 2 m. 2 sav.
  Ąžuolas 4 m. 7 mėn.
  Jonukas 9 m. 10 mėn.

  2014.07.16 15:34 (prieš 4 m.)

  nu furistai irgi pervarge vazineja. zinoma,jei jus tai kankina ir neduoda rambes-darykit viska,kas imanoma

 7. 2014.07.16 22:15 (prieš 4 m.)

  Varniukė parašė:
  aš irgi tą patį galvoju. kad ATSAKINGAM žmogui taip nebūtų atsitikę, kad užmiega prie vairo. o kaltininkė reziumavo, kad "bet kam galėjo taip atsitikti". Nu ne bet …

  tokiam pelgiui nera pasiteisinimo.turi sulaukti atsako uz savo neatsakinguma.nukenteje ,pasekmes tikrai jaus ilga laika,nekalbu apie baime vaziuot automobiliu ir t.t.

 8. Viktorija 2 m. 2 sav.
  Ąžuolas 4 m. 7 mėn.
  Jonukas 9 m. 10 mėn.

  2014.07.17 00:04 (prieš 4 m.)

  as ne uz konkrecia moteri ar situacija,bet gi kartais buna,kad mirtinai reikia vaziuot,o esi pervarges.gal vaikas visa nakti praverkes,gal prie knygu prasedejes visa nakti mokeisi ar po naktines pamainos vaziuoji....visko buna

  1
 9. 2014.07.17 00:17 (prieš 4 m.)

  as tik siaip.mirtinai partenkus zmogu ar suzalojus nepasakysi jo artimiesiems,kad buvau pavarges ir ,kad visiems visko pasitaiko.aisku visko pasitaiko,bet uz tai reikia atsakyti.manau tokie pasiteisinimai neskambetu labai rimtai ,kaip kad pasekmes.visada galima taxi paslaugom naudotis tokiais atvejais.

 10. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.07.17 00:46 (prieš 4 m.)

  Sutinku kad visko būna. Bet galima savo gyvenimą susiplanuot kad taip nereikėtų būtinai važiuot pervargus. Ir jei jau nesusiplanuoji, o atsitinka, geriau kelionę atšaukti negu gadinti kitiems gyvenimus. Traukiniai ir autobusai irgi yra. Aš pateisinu tik tokius atvejus kai tikrai su sveikata negerai pasidaro, širdis sustreikuoja ar kažkas.

  Snaigele, o kodėl jūsų kaltininkas liko nenubaustas?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras