azerbaidzianska parašė:
Aš esu prieš skiepus tai daviau tik viena papildoma skiepa ,maitinu pati ir po biški ivedineju morka ,bulve ,nes mano nuomone mamos kurios turi pienelio ir nemaitina yra tingines !!!
jetus jetus kokia mamyte saunuole, medali jums ponia, kad maitinat pati ir dar kita medali, kad morkyte su bulvyte ivedinejat. Ir siaip keistai jusu sekantis komentaras nuskambejo... "pas mus nera privalomas skiepas TBC, tai ji ir daviau, ale kitu neduosiu" toks vaizdas, kad neduosiu is principo, nes kiti "privalomi".







