2016 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.08.05)

1. 2018.08.04 17:31 (prieš 10 mėn.)

Egli Ja parašė:
    Amerika 😊 Amerikoje paprastų žmonių gyvenimas irgi ne rožėmis klotas 😊 bet mes visi berods žinom jų gyvenimų būdą 😆 nereikia vien Amerikos.Daug ir pas mus nežinanči…

Nematau nieko blogo tame. Berniukai su lėlėmis o mergaitės su mašinytėm net skamba įdomiai, nekasdieniškai. Kažkaip aš neskirstau per daug nei drabužių nei žaislų. Mėlynos kelnės mergaitei ir rožiniai šortai berniukui? Kodėl gi ne
    Vis galvoju nupirkti mažiui mažą lėlių vežimėlį bet tada turėčiau pirkti du nes ir vienas ir kitas norės žaisti tuo pačiu metu

2. 2018.08.04 17:38 (prieš 10 mėn.)

Maniškė mėgsta turbūt labiausiai stebėt šiukšlių mašiną nuo pradžios iki pabaigos stebi ir dar prašo be to tai knygos dabar. Ir piešt, bet greit pradeda kišt burnon, pieštukus, flomasterius, kreideles, viską.

3. 2018.08.04 23:00 (prieš 10 mėn.)

Niuni parašė:
    Nematau nieko blogo tame. Berniukai su lėlėmis o mergaitės su mašinytėm net skamba įdomiai, nekasdieniškai. Kažkaip aš neskirstau per daug nei drabužių nei žaislų. …

Aš žinokit irgi neskirstau 😊 man patinka spalvos!Tiek vyrui,tiek savo berniukui.Vadinasi pirksim lėlę.O kokias turit?Kažką panašaus,kaip baby born?Maniškiui pvz jokie minkšti žaislai nepatinka.Džiaugčiaus jei lelė patiktų,gal su dnatukų valymu pasistumėtumę,kai lėlei reikėtų valyti 😆 O paklausiau,nes kažkada mačiau diskusiją apie lėles berniukams.Mašinoms mergaitėms nestebino,o va lelė berniukui kažkodėl dauguma-taip.aš pati maža labiau draugavau su kaimynu,žaidėm mašinom ir dinozaurais.Niekad gyvenime neesam susipykę,o su mergaitėm visai kitaip 😆

4. 2018.08.04 23:48 (prieš 10 mėn.)

Egli Ja parašė:
    Aš žinokit irgi neskirstau 😊 man patinka spalvos!Tiek vyrui,tiek savo berniukui.Vadinasi pirksim lėlę.O kokias turit?Kažką panašaus,kaip baby born?Maniškiui pvz jok…

baby born nera tikslo pirkti tokiem mažiems.maniške tik nuo 3 metu su ja žaidžia ir ji dar sunki.mažiems geriau mažiukus leliukus ir toki pati paprasčiausia vežima

5. 2018.08.05 11:36 (prieš 10 mėn.)

Egli Ja parašė:
    Aš žinokit irgi neskirstau 😊 man patinka spalvos!Tiek vyrui,tiek savo berniukui.Vadinasi pirksim lėlę.O kokias turit?Kažką panašaus,kaip baby born?Maniškiui pvz jok…

Mano vyresnysis galiu pasakyti nuo kažkur birželio mėnesio pradėjo rodyti susidomėjimą minkštais žaislais. Žinoma mažius perėmė iš jo pavyzdį ir dabar abu valgydami duoda maistą žaislui prie burnos ir sako niam niam. Mažius sako jei žaislas sėdi nemiega o kai žaislas guli miega labai juokingai tai atrodo iš šono.
    Įsideda abu žaisliukus į vežimėlį ir stumdo bet jiems sunku nes tai vežimėlis vaikams o ne lėlėms.
    Man šiaip neįdomu žmonių žvilgsniai kai pamatys juos su rožiniais vežimėliais (nes kitokios spalvos tų vežimėlių nelabai yra ) bet ne spalvoje ir ne žaisle yra esmė. Esmė kad vaikams patinka tokie žaisliukai ir reikia leisti su jais žaisti kol jie savo noro per daug neužlaiko savyje.
    Aš visad save prisimenu kaip dinozauro figūrėlių, kareivėlių, mašinyčių fane bet gavusi per gimtadienį dar vieną lėlę aš jos taip nemėgdavau kad nukirpdavau plaukus, nusukdavau rankas kojas ir išmėtydavau po įvairius kampus. Mama vis nesuprasdavo iš tokio elgiasio kad ne lėlių aš noriu, ji tik pykdavo.
    Kai iš kaimynų gavau dinozaurų figūrėlių aš du gerus metus kiekvieną dieną su jomis žaisdavau. Kiek laimės man buvo tą dieną kai aš jas gavau. Ir manęs tai nenormalia nepadarė (jei kalbant orientacijos prasme) tai buvo tik konkretaus žaislo troškimas.

2
  6. 2018.08.05 11:51 (prieš 10 mėn.)

Man keista, kad apskritai šita tema diskutuojama keista, kad tai dar nėra savaime suprantama - na tiesiog just, nėr tokio dalyko kaip kažkas netinkama kažkuriai lyčiai. Mano dukra turi mašinėlių ir aktyviai su jomis žaidžia. Bernardinų sode neseniai mačiau dvynukus berniukus su rožiniais lėlių vežimėliais. Vaikams yra dzin, čia mes amžinai prisikuriam niekuo nepagrįstų taisyklių, prisigrūdam galvas stereotipų ir tada eikvojam energiją mąstyti ir dar kitiems nurodinėti, ar tas ir anas yra tinkama, ar netinkama. Tai gal jau laikas nustoti ir pradėti rūpintis svarbesniais dalykais, jų tikrai yra

4
  7. 2018.08.05 12:11 (prieš 10 mėn.)

Stereotipai ir dar kartą stereotipai. Jei visi žmonės būtų "ai čia mašinytė mergaitei o berniukui lėlytė na ir kas", tai net nereikėtų diskutuoti ir tai būtų just. Bet dabar mamos ar tėčiai kai kurie prisibijo pirkti "ne tos lyties" žaislą nes ką žmonės pagalbos, kas ką pasakys, į ką vaikas užaugs ir pnš.
    Dėl to gerai diskutuoti tokiom temom ir skleisti tą žinią kad žaislas yra tiesiog žaislas o spalva tiesiog spalva. Nes kai kurie suaugusieji tai per daug sureikšmina. Jei mergaitei tai tik rožinis vežimėlis o berniukui mėlyna mašinytė jei apkeiti žaislus ir spalvas žmonėm susisuka smegenys nes jie nepratę to matyti.

2
  8. 2018.08.05 12:17 (prieš 10 mėn.)

Niuni parašė:
    Stereotipai ir dar kartą stereotipai. Jei visi žmonės būtų "ai čia mašinytė mergaitei o berniukui lėlytė na ir kas", tai net nereikėtų diskutuoti ir tai būtų just. …

Baimė "ką kiti pasakys" apskritai yra atskiras dalykas ir suaugusio žmogaus užduotis turėtų būti subręsti tiek, kad šitie reikalai jam išvis nerūpėtų. Nes sutikime - rūpintis kitų nuomone yra gana infantilus dalykas. O vaikai čia apskritai turėtų būti ne prie ko - idealiame pasaulyje bet tai diskusijų tema tada ir turėtų būti ne ar kažkas tinka, ar netinka mano vaikui dėl jo lyties ar dar ko nors, o kaip man sutvirtėti tiek, kad kitų nuomonė būtų žemiau plintuso. Tai čia šiaip įsikišau eidama pro šalį, jau pasišalinu

4
  9. 2018.08.05 13:34 (prieš 10 mėn.)

akirita parašė:
    Baimė "ką kiti pasakys" apskritai yra atskiras dalykas ir suaugusio žmogaus užduotis turėtų būti subręsti tiek, kad šitie reikalai jam išvis nerūpėtų. Nes sutikime …

Gerai pasakyta

10. tevu-darzelis.lt 9 m.

2018.08.05 16:34 (prieš 10 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2016-m-lapkritinukai-5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.