2016 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.08.05)

1. 2017.07.04 18:40 (prieš 1 m.)

Jorre parašė:
    O as jau galvojau,kad mano vaikui gal kas negerai, kad ji jau po poros valandu ryte vel nori miego. Mes labai panasiu ritmu gyvenam, tik va, uzkandziu savo mazajai …

del uzkandziu ir man idomu ka duot....? nes riestainiu, dziovintu duoneliu dar anksti bet ir nesinori kazkaip...tu kukuruzu vis nenuperku. bet geriausiai tai uogos ir vaisiai manau dabar tik irgi vis isberia nuo bradkiu tai tikrai bet ir nuo kitu po pora spuogeliu islenda. zemuogiu vakar daviau paragaut, tai ant zando 2 spuogiukai. bet gal niekp baisaus praeina berimas po puses dienos...gal taip galima pratint po truputi? na isskirus braskes, nes su jais geriau nerizikuot.

2. 2017.07.04 23:57 (prieš 1 m.)

O man siandien piktadienis. Mazius visa diena nenulipo nuo ranku ir bliove... O mes atvyke pas seneli antra diena, tai dar sudetinga rutinos nesusidelioja. Po piet galvoju reik apziuret burna gal dantikai lenda, kad tiks pasiutes ir nieko nevalgo ir ka-mano tetis sako ziurek jau kyso kampukas, tao dygsta mums 5 ir 6 dantukai. Uzmigdyt antras vakaras kazkokia misija neimanoma, kaip tik ant intensyviausio skausmo matyt. Griezia dantim, kandziojas-zodziu kovojam ir vargstam

1
  3. 2017.07.05 10:22 (prieš 1 m.)

dar nieks vaikstyniu neisbandet? idomu ar pasitvirtintu ar nereikalingas daiktas butu.....tikrai norisi bent kazkur idet vaikiuka 15 min kad patiktu jai ir be verksmu palauktu kol mamyte gamina maista....????

4. Augustas 2 m. 3 mėn.
    Jokūbas 6 m. 7 mėn.

2017.07.05 10:42 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    dar nieks vaikstyniu neisbandet? idomu ar pasitvirtintu ar nereikalingas daiktas butu.....tikrai norisi bent kazkur idet vaikiuka 15 min kad patiktu jai ir be verks…

Kas vienam vaikui tinka ir patinka, nereiskia, kad ir kitam taip bus Kol neisbandete pati, tol nezinosite ar patiks dukrai.
    As nepirkau ir nepirksiu vaikstyniu, ropojo pats kur nori.

1
  5. 2017.07.05 13:31 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    dar nieks vaikstyniu neisbandet? idomu ar pasitvirtintu ar nereikalingas daiktas butu.....tikrai norisi bent kazkur idet vaikiuka 15 min kad patiktu jai ir be verks…

Tai palikit ta vaika lai ropoja.arba lovyte i virtuve atvežkit tegul stovi ten.tikrai 15 min turetu pastoveti

6. 2017.07.05 14:13 (prieš 1 m.)

Kristina1988 parašė:
    Tai palikit ta vaika lai ropoja.arba lovyte i virtuve atvežkit tegul stovi ten.tikrai 15 min turetu pastoveti

kai as virtuvei o vaikas paleistas ropoti tai ji po 20 sek.stovi ir laikosi man uz kojos verkdama kad paimciau ant ranku...☺tada viena ranka prilaikau ja , kad nebukristu p kota ranka bandau kazka daryt su maistu..vat taip ir buna. lovyte viduriu kambario arba salia manes netinka irgi jai..kedutei maitinimo su knygutem pasedi irgi 5 min...?

iki pietu ypac taip..i vakara kazkaip stebuklingai tampa savarankiskesne...malonu ziuret kaip pati kazkur krapstosi..???
    tiesiog idomu ar vaikuciams bent kartais pasitvirtina vaikstynes...tarp draugiu ir giminaiciu niekam netiko

7. 2017.07.05 14:17 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    kai as virtuvei o vaikas paleistas ropoti tai ji po 20 sek.stovi ir laikosi man uz kojos verkdama kad paimciau ant ranku...☺tada viena ranka prilaikau ja , kad nebu…

5 min pasedi/pastovi 10 tegu paverkia ,pratinkit nes dar ilgai laukti kol vaikas gražiai prades vaikščioti

8. 2017.07.05 16:44 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    kai as virtuvei o vaikas paleistas ropoti tai ji po 20 sek.stovi ir laikosi man uz kojos verkdama kad paimciau ant ranku...☺tada viena ranka prilaikau ja , kad nebu…

Man taip pat buvo aktualu kuo gi sudominti mazaja kokioms 20 min kol ryte nusitraukiu mp, tai gavom palikima is drauges, tai nieko stebuklingo... nelabai ji suzaveta, sedi aisku, maigo ten viska, aisku nesupranta, kad judeti gali, bet as ir nerodau po kokiu 10-15 min jau pradeda sukinetis

9. 2017.07.05 18:37 (prieš 1 m.)

Kur Kaune perkat mesyte?

10. 2017.07.06 01:31 (prieš 1 m.)

Mamytes, ar yra tokiu, kuriom dar negrizo menesines?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.