2016 m. Vasario mažyliai (Archyvas iki 2016.06.30)

1. Princesiukė 2 m. 8 mėn.
    Princese 9 m. 5 mėn.

1
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.04.08 05:37 (prieš 2 m.)

mamytes koks cia berimas.. visad kakliukas abi jo puses veidukas.. kaip baisiai ir skaudžiai atrodo...

3. 2016.04.08 05:44 (prieš 2 m.)

sol_veiga parašė:
    mamytes koks cia berimas.. visad kakliukas abi jo puses veidukas.. kaip baisiai ir skaudžiai atrodo...

Pas mano vaikuti buvo, prakaitine. Apvaliau virintu vandeniu, kuo daugiau oro voniu, praktiskai neaprengiau,o suvysciau,ir maziau ant ranku laikiau,kad nuo manes nesukaistu,ir ta pacia diena pamazejo,o kita diena nebuvo jau

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.04.08 05:45 (prieš 2 m.)

Vaida_Ba parašė:
    Pas mano vaikuti buvo, prakaitine. Apvaliau virintu vandeniu, kuo daugiau oro voniu, praktiskai neaprengiau,o suvysciau,ir maziau ant ranku laikiau,kad nuo manes ne…

Vakar maudemes ju kas dien vis daugeja pilna pulinuku..

5. Armandas:) 6 m. 5 mėn.

2016.04.08 05:47 (prieš 2 m.)

sol_veiga parašė:
    mamytes koks cia berimas hormoninis?? ar ne?:(( visad kakliukas veidukas..

Buvo ir mus panasiai isbere,tai gydytoja sake valos odele,valiau dazniau virintu vandenuku ir tiek. Ir mums praejo,dar dabar keli yra. Bet gydytoja sake nesijaudint leliukas iki 2-3men jau turetu but grazi odele

6. 2016.04.08 06:00 (prieš 2 m.)

sol_veiga parašė:

Pas mus labai panasus berimas. Viskas prasidejo nuo keliu spuogeliu ant skruostu, veliau pasirode ant plaukuotos galvytes dalies ir dar veliau ant kaklo. Jau tarsi ir mazeja, bet dar negalutinai. Pabuvus lauke berimas kiek apmazeja. Gydytoja sake, kad cia nuo mano maisto, tai teko keliu produktu atsisakyti ir ziuresim ar susitvarkys odele

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.04.08 06:14 (prieš 2 m.)

ginte100 parašė:
    Pas mus labai panasus berimas. Viskas prasidejo nuo keliu spuogeliu ant skruostu, veliau pasirode ant plaukuotos galvytes dalies ir dar veliau ant kaklo. Jau tarsi …

Nebesuprantu aš, vieni sako su pulinukais yra hormoninis kiti ne.. mistika.. na pas mano vaika irgi ant zandu galvytes kakliuko... nič nieko naujo nevalgiau..

8. 2016.04.08 06:24 (prieš 2 m.)

sol_veiga parašė:
    Nebesuprantu aš, vieni sako su pulinukais yra hormoninis kiti ne.. mistika.. na pas mano vaika irgi ant zandu galvytes kakliuko... nič nieko naujo nevalgiau..

As irgi galvojau, kad pas mus hormoninis, bet gydytoja sake, jog tikrai cia nuo maisto. Atsisakiau chalvos ir kiausiniu, nes juos valgiau kasdien, tai ziuresiu ar galutinai baigsis berimas o siaip viskas prasidejo nuo suvalgyto pomidoro, tai arba sutapimas, arba tikrai nuo jo ir isbere. Tad pomidoru irgi nevalgau ;D aplamai labai jau skurdus mano meniu pasidare..

9. 2016.04.08 06:31 (prieš 2 m.)

ginte100 parašė:
    As irgi galvojau, kad pas mus hormoninis, bet gydytoja sake, jog tikrai cia nuo maisto. Atsisakiau chalvos ir kiausiniu, nes juos valgiau kasdien, tai ziuresiu ar g…

O ka tada valgyt? Nes man su maistu irgi kosmosas

10. 2016.04.08 06:34 (prieš 2 m.)

ginte100 parašė:
    Pas mus labai panasus berimas. Viskas prasidejo nuo keliu spuogeliu ant skruostu, veliau pasirode ant plaukuotos galvytes dalies ir dar veliau ant kaklo. Jau tarsi …

Pas mus irgi panasus, atsirado po velyku, daktare taip pat sake kad cia nuo mano maisto, tai nusprendziau kad sureagavo i kiausinius, nes pries tai nebuvau valgius.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
3,00 €
122 | 6 - 7 m.
7,00 €
80 | 9-15 mėn.